Ви тут: Головна Експозиції: Віртуальні виставки (поновлено)
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Виставки

Нові надходження 2016 року

e-mail Друк

До фондової збірки НІКЗ «Чигирин» протягом 2016 року надійшло 687 предметів музейного значення. Поповнилися колекції фотографій, листівок, поштових марок, особистих документів, нагород, зброї та спорядження, археологічних знахідок, нумізматики, декоративно-прикладного мистецтва, історико-побутових предметів.

Пропонуємо оглянути віртуальну виставку «Нові надходження 2016 року».

Детальніше...
 

Відроджені святині

e-mail Друк

На сучасному етапі державотворення величезного значення набуває відродження культурних традицій українського народу та його духовної спадщини. В цьому контексті особливе місце займає сакральне мистецтво, зокрема традиційний український іконопис.

Детальніше...
 

Картини Д.Нарбута з фондової збірки НІКЗ "Чигирин"

e-mail Друк

22 січня 2016 року виповнилося 100 років від дня народження народного художника України, лауреата премії імені Т.Г. Шевченка Данила Георгійовича Нарбута.

Детальніше...
 

Твори художників Чигиринщини в фондовій збірці НІКЗ «Чигирин»

e-mail Друк

Славетна історія, неповторна краса природи. Людям, які проживають на Чигиринщині, є чим, а головне – ким, пишатися: небом і краєвидами, історичними пам’ятками, простими трудівниками та видатними земляками. Унікальне поєднання народних традицій та пошуку, природи, історії та культури сприяло розвитку самодіяльного мистецтва на теренах нашого краю.

Детальніше...
 

Дукачі - «образки» із фондової колекції НІКЗ «Чигирин»

e-mail Друк

Ювелірне мистецтво є унікальним явищем в історії та сьогоденні кожного народу. Про його досягнення і творчі успіхи свідчать неповторні художні вироби з дорогоцінних та кольорових металів. Впродовж тисячоліть ювелірні вироби сприймали як своєрідні знакові системи, характерні для певних історичних періодів, певної спільноти людей.

Детальніше...
 
Сторінка 5 з 6
Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!