Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Змінено вартість послуг

e-mail Друк

Шановні відвідувачі! З 15 червня 2015 р. змінено вартість платних послуг для відвідувачів музеїв та заповідних територій НІКЗ "Чигирин". Деталі у розділі "ЕКСКУРСІЇ".

 

НІКЗ "Чигирин" - учасник фестивалю "Арсенал ідей"

e-mail Друк

Національний історико-культурний заповідник «Чигирин» став учасником спеціальної музейної програми «Простір музеїв»

Детальніше...
 

Презентація гри-ходилки в НІКЗ «Чигирин»

e-mail Друк

Бажаючи залучити наймолодших відвідувачів (5-8 років) і розуміючи, що екскурсія у традиційному викладі для них особливо цікавою не буде, ми вирішили обрати для них гру. Всі діти люблять грати в ігри-ходилки, і саме такий вид гри обрали для них.

21 травня 2015 року у сквері біля музею Б.Хмельницького відбулася презентація гри-ходилки «В пошуках гетьманського скарбу». Запропонована гра відбулася на карті Чигиринщини розміром 3 м х 4 м, по якій діти могли ходити босоніж.

Детальніше...
 

НІКЗ "Чигирин" – учасник Міжнародного фестивалю традиційних культур "ЕтноСвіт"

e-mail Друк

15-17 травня в Києві відбувся Міжнародний фестиваль традиційних культур "ЕтноСвіт", ініційований Національним культурно-мистецьким та музейним комплексом "Музейний Арсенал" спільно з Національним центром народної культури "Музей Івана Гончара".

Детальніше...
 

Барви рідної землі

e-mail Друк

20 травня 2015 року в музеї Богдана Хмельницького НІКЗ «Чигирин» відкрилася виставка «Барви рідної землі» учнів класу образотворчого мистецтва Чигиринської дитячої музичної школи.

Відділ образотворчого мистецтва при музичній школі працює вже 20 років. Діти мають можливість професійно навчатися майстерності володіння олівцем і пензлем, долучатися до джерел народного мистецтва. Розкривати і розвивати свої творчі здібності допомагає учням викладач Пелешко Лідія Михайлівна, яка працює в школі з дня заснування художнього відділу.

Детальніше...
 

День музеїв в НІКЗ «Чигирин»

e-mail Друк

17 травня 2015 року в Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин» відбулися заходи, присвячені Міжнародному дню музеїв. В Україні вже стало доброю традицією в цей день відкривати двері музейних установ для вільного відвідування. Тож цього дня працівники заповідника підготували для своїх відвідувачів цілий ряд цікавих заходів.

Детальніше...
 

Розпочала роботу тимчасова виставка

e-mail Друк

15 травня в музеї Б.Хмельницького розпочала роботу тимчасова виставка "Нові надходження до фондової збірки НІКЗ «Чигирин», 2015р.", яка приурочена Міжнародному дню музеїв.

На виставці представлено експонати, що надійшли до фондів НІКЗ «Чигирин» в цьому році:

- унікальні пам’ятні медалі: «Свято – Троїцький Мотронинський монастир», «Євромайдан», «Гетьман України Данило Апостол»; листівки та конверти, присвячені Євромайдану; книги початку ХХ століття, подаровані підприємцем, колекціонером Дмитром Пірклом;

Детальніше...
 
Сторінка 10 з 19

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!