Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Прохання про допомогу

e-mail Друк

Дорогі друзі!

Термінової допомоги потребує наш колега, завідувач відділу охорони пам'яток Національного історико-культурного заповідника "Чигирин" Терновський Віктор Іванович. У нього діагностували тяжке онкозахворювання. Просимо всіх небайдужих долучитися до збору коштів. Разом ми зможемо подолати тяжку недугу і підтримати нашого колегу. Кожна гривня – це маленький внесок у перемогу над хворобою.

Реквізити для надання допомоги:

Детальніше...
 

Національний історико-культурний заповідник "Чигирин": підсумки 2014 року

e-mail Друк

Традиційно в передноворічні свята підводяться підсумки роботи за рік. Цього року Національний історико-культурний заповідник "Чигирин" відзначив своє 25-річчя. У нас відбулося багато цікавих подій. Пропонуємо вашій увазі підсумки роботи заповідника за 2014 рік.

Детальніше...
 

Дякуємо за поповнення музейної колекції

e-mail Друк

Важливу роль у розбудові незалежної української держави, відродженні духовності та історичної пам’яті відіграє національна культурна спадщина та її складова – пам’ятки історії та культури. Помітною тенденцією на сьогодні стало зростання інтересу чигиринців до історії та культури свого регіону та його пам’яток. Національний історико-культурний заповідник «Чигирин» збирає, вивчає, зберігає і пропагує пам’ятки матеріальної та духовної спадщини нашого краю. Одним з пріоритетних напрямків роботи заповідника є поповнення фондової колекції новими музейними предметами. В цьому нам допомагають місцеві краєзнавці та просто небайдужі до історії жителі міста, які безкоштовно передають музею унікальні речі. Протягом 2014 року до фондів НІКЗ «Чигирин» надійшло 1272 одиниць нових надходжень (356 предметів основного та 916 предметів науково-допоміжного фонду). Приємно, що значну частину цінних та цікавих надходжень в цей складний для України час ми отримали завдяки нашим землякам, небайдужим до історії рідного краю.

Детальніше...
 

Проект "Майстерня Святого Миколая"

e-mail Друк

Цього року немає того очікування новорічних свят, як це буває завжди. В Україні йде війна, тисячі українців воюють там, на Сході. Серед них наші колеги, друзі, знайомі. Настрій зовсім не святковий. Але це ми, дорослі. А діти все-одно живуть в очікуванні свят, подарунків, сюрпризів.

Тож для того, щоб зробити свято для дітей, працівники Національного історико-культурного заповідника "Чигирин" вирішили реалізувати проект "Майстерня Святого Миколая".

Детальніше...
 

Майстерня Святого Миколая

e-mail Друк

Національний історико-культурний заповідник "Чигирин" запрошує дітей до участі у мистецькому проекті "Майстерня Святого Миколая". Співорганізаторами проекту є ГО "Ми - Чигиринці!", ГР "Об"єднання "Самопоміч"".
"Майстерня ялинкових прикрас" працюватиме 26 листопада, 3грудня та 10 грудня. Початок о 15-00 годині в музеї Богдана Хмельницького.
Ти станеш автором іграшки, яка прикрасить ялинку біля музею Б.Хмельницького.
Попередній запис обов"язковий: тел. 2-59-71; 095-388-58-27.

 

Розтин по живому

e-mail Друк

Повертаючись до надрукованого

Першоджерело: Журнал "ЗЕМЛЕВПОРЯДНИЙ ВІСНИК", 2014, №10

Ця історія – стара як світ і довга, як собача пісня. За великим рахунком, родовому обійстю Богдана Хмельницького у Суботові не таланило ще від часів смерті великого гетьмана: румовисько України, котре отримало в історії страшну назву «Руїна», почалося саме із занапащення та поруги суботівської гетьманської обителі. Майже через два століття по тому руйновисько на місці упокоєння Богдана Хмеля стало для іншого нашого генія Тараса Шевченка, який побував тут, витвоюючи свій знаменитий альбом «Живописна Україна», наочним потвердженням страшної книги буття окраденої, одуреної України.

Детальніше...
 

Запрошуємо на майстер-класи

e-mail Друк

Шановні діти!

В дні осінніх канікул працюватиме "Творча музейна майстерня", в рамках якої відбуватимуться різноманітні майстер-класи:

Детальніше...
 
Сторінка 10 з 17

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!