Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Заняття до Великодніх свят

e-mail Друк

З сивої давнини з крашанкою пов’язано багато повір’їв, переказів, звичаїв і обрядів, а зразу після Великого Посту крашанку використовували ще й в іграх, змаганнях, хороводах.

Детальніше...
 

Писанка - шедевр українського мистецтва

e-mail Друк

Стало вже доброю традицією НІКЗ «Чигирин» співпрацювати з учнями та вчителями Медведівської середньої школи . Готуючись до свята Світлого Христового Воскресіння працівниками музею Богдана Хмельницького та краєзнавчого музею села Медведівки у школі був проведений майстер-клас «Писанка – шедевр українського мистецтва».

Детальніше...
 

Увага! Конкурс!

e-mail Друк

Шановні друзі!

Національний історико-культурний заповідник «Чигирин» до Міжнародного дня музеїв оголошує конкурс «Найкраще селфі в музеї Богдана Хмельницького». Конкурс триватиме з 3 квітня по 12 травня 2015 року.

Детальніше...
 

Виставка «Диво-писанка»

e-mail Друк

Весна приносить нам не лише теплу погоду і гарний настрій, а й найсвітліше свято року – Великдень. Його чекають і дорослі, і діти, сповнюючись новими надіями та сподівання на краще. Та що ми знаємо про історію виникнення Пасхи? Як і коли насправді з’явилося це свято? Де шукати його корені?

Детальніше...
 

Оздоровлення Дуба Залізняка

e-mail Друк

1-2 квітня 2015 року в Холодному Яру провели заплановані заходи по оздоровленню пам’ятки природи 1000-літній Дуб Максима Залізняка:

видалили сухі гілки з крони;

обробили дерево проти інфекцій, шкідників та захворювань;

впорядкували територію навколо дерева.

Детальніше...
 

Виставка рушників

e-mail Друк

В музеї Богдана Хмельницького НІКЗ «Чигирин» розпочала роботу виставка «Фіранки, рушники і подушки, що нашу хату прикрашали…»

Повоєнні роки…Голод…Розруха…І…бажання прекрасного…

Чим прикрасити свою домівку? Як зробити її затишною, чистою, привітною? Звичайно ж, вишитими рушниками.

Детальніше...
 

«Обличчя Євромайдану» Степана Вінярського

e-mail Друк

18 лютого 2015 року в музеї Богдана Хмельницького відкрилася виставка фоторобіт Степана Вінярського «Обличчя Євромайдану». С.В.Вінярський - відомий не тільки на Черкащині, а й в Україні журналіст. Він давно співпрацює з НІКЗ «Чигирин». 2005 року музей Богдана Хмельницького представляв його виставку присвячену Помаранчевій революції. Протягом грудня 2013 – лютого 2014 року С.Вінярський перебував у Києві, в центрі гарячих подій.

Детальніше...
 
Сторінка 10 з 18

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!