Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Оздоровлення Дуба Залізняка

e-mail Друк

1-2 квітня 2015 року в Холодному Яру провели заплановані заходи по оздоровленню пам’ятки природи 1000-літній Дуб Максима Залізняка:

видалили сухі гілки з крони;

обробили дерево проти інфекцій, шкідників та захворювань;

впорядкували територію навколо дерева.

Детальніше...
 

Виставка рушників

e-mail Друк

В музеї Богдана Хмельницького НІКЗ «Чигирин» розпочала роботу виставка «Фіранки, рушники і подушки, що нашу хату прикрашали…»

Повоєнні роки…Голод…Розруха…І…бажання прекрасного…

Чим прикрасити свою домівку? Як зробити її затишною, чистою, привітною? Звичайно ж, вишитими рушниками.

Детальніше...
 

«Обличчя Євромайдану» Степана Вінярського

e-mail Друк

18 лютого 2015 року в музеї Богдана Хмельницького відкрилася виставка фоторобіт Степана Вінярського «Обличчя Євромайдану». С.В.Вінярський - відомий не тільки на Черкащині, а й в Україні журналіст. Він давно співпрацює з НІКЗ «Чигирин». 2005 року музей Богдана Хмельницького представляв його виставку присвячену Помаранчевій революції. Протягом грудня 2013 – лютого 2014 року С.Вінярський перебував у Києві, в центрі гарячих подій.

Детальніше...
 

Подяка

e-mail Друк

Шановні друзі!

Щиро дякуємо всім, хто відгукнувся на звернення про допомогу нашому колезі Терновському Віктору Івановичу. Ваша підтримка дала можливість зробити перші кроки у боротьбі з тяжкою недугою. Попереду тривале лікування, і ми віримо, що спільними зусиллями допоможемо нашому колезі подолати хворобу.

З повагою, колектив Національного історико-культурного заповідника "Чигирин"

 

Казковий світ "Чарівниці"

e-mail Друк

В музеї Богдана Хмельницького НІКЗ "Чигирин" відкрилася виставка "Казковий світ "Чарівниці", на якій представлені роботи учасників гуртка "Чарівниця" Чигиринського будинку дитячої та юнацької творчості. Ця виставка є черговим етапом співпраці НІКЗ "Чигирин" з Чигиринським будинком дитячої та юнацької творчості, що розпочалася минулого року. Чигиринський БДЮТ був партнером НІКЗ "Чигирин" під час реалізації проекту "Освітньо-творчий діалог "Чигиринський край очима дітей".

Керівником гуртка є Кривенко Лідія Володимирівна. Заняття гуртка проводяться на базі будинку дитячої та юнацької творчості, Чигиринського НВК І-ІІІ ст. №2 та Галаганівського НВК І-ІІ ст..

Детальніше...
 

Прохання про допомогу

e-mail Друк

Дорогі друзі!

Термінової допомоги потребує наш колега, завідувач відділу охорони пам'яток Національного історико-культурного заповідника "Чигирин" Терновський Віктор Іванович. У нього діагностували тяжке онкозахворювання. Просимо всіх небайдужих долучитися до збору коштів. Разом ми зможемо подолати тяжку недугу і підтримати нашого колегу. Кожна гривня – це маленький внесок у перемогу над хворобою.

Реквізити для надання допомоги:

Детальніше...
 

Національний історико-культурний заповідник "Чигирин": підсумки 2014 року

e-mail Друк

Традиційно в передноворічні свята підводяться підсумки роботи за рік. Цього року Національний історико-культурний заповідник "Чигирин" відзначив своє 25-річчя. У нас відбулося багато цікавих подій. Пропонуємо вашій увазі підсумки роботи заповідника за 2014 рік.

Детальніше...
 
Сторінка 10 з 18

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!