Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Новорічно-різдвяні розваги по-козацькому

e-mail Друк

Шановні друзі!

Національний історико-культурний заповідник "Чигирин" з 26 грудня 2015 року до 19 січня 2016 року (крім 1 і 7 січня) запрошує вас на пізнавально-розважальну програму "Новорічно-різдвяні розваги по-козацькому".

Детальніше...
 

Майстер-клас до дня Святого Миколая

e-mail Друк

Дорогі друзі!
Наближаються новорічно-різдвяні свята. День Святого Миколая - одне з найочікуваніших з них, особливо для дітей. Адже більшість дітлахів вже приготували свої побажання Святому Миколаю і мріють про їх виконання.

Детальніше...
 

V Науково-практична конференція «Чигиринщина: історія і сьогодення»

e-mail Друк

12-13 листопада 2015 р. в Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин» відбулася V науково-практична конференція «Чигиринщина: історія і сьогодення».

Детальніше...
 

До уваги відвідувачів

e-mail Друк

З 1 листопада 2015 року в зв’язку з переходом на "зимовий час" музеї та екскурсійні об’єкти НІКЗ "Чигирин" змінюють графік роботи:

понеділок-п'ятниця: з 8.00 до 17.00 год.

субота-неділя: з 9.00 до 17.00 год.

 

ІІ міжнародна науково-практична конференція

e-mail Друк

22-25 жовтня 2015 р. відбулася ІІ міжнародна науково-практична конференція «Історичні, правові та природоохоронні аспекти збереження пам’ятних багатовікових дерев». Співорганізаторами заходу виступили Національний університет біоресурсів і природокористування України, Національний історико-культурний заповідник «Чигирин», Державний дендрологічний парк «Олександрія», Федерація арбористів Польщі.

Детальніше...
 

«В моїм гончарстві – і розрада, й святість…»

e-mail Друк

У виставковому залі музею Богдана Хмельницького НІКЗ «Чигирин» розпочала роботу персональна виставка Заслуженого майстра народної творчості України, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, працівника Національного історико – культурного заповідника «Чигирин» Євгена Поступайла.

Детальніше...
 

Запрошуємо до "Творчої музейної майстерні"

e-mail Друк

Дорогі друзі!
Запрошуємо вас до "Творчої музейної майстерні" під час осінніх канікул.

Детальніше...
 
Сторінка 10 з 21

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!