Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Розпочала роботу тимчасова виставка

e-mail Друк

15 травня в музеї Б.Хмельницького розпочала роботу тимчасова виставка "Нові надходження до фондової збірки НІКЗ «Чигирин», 2015р.", яка приурочена Міжнародному дню музеїв.

На виставці представлено експонати, що надійшли до фондів НІКЗ «Чигирин» в цьому році:

- унікальні пам’ятні медалі: «Свято – Троїцький Мотронинський монастир», «Євромайдан», «Гетьман України Данило Апостол»; листівки та конверти, присвячені Євромайдану; книги початку ХХ століття, подаровані підприємцем, колекціонером Дмитром Пірклом;

Детальніше...
 

Дарунки медальєра Дмитра Піркла

e-mail Друк

12 травня 2015 року Національний історико-культурний заповідник «Чигирин» відвідав Дмитро Піркл - відомий український медальєр з Дніпропетровська, меценат, пошуковець, активіст Майдану. Д.О.Піркл – автор ідей і організатор випуску Національним банком України більшості сучасних пам’ятних медалей та плакеток. У його доробку серія медалей «Гетьмани України», серія пам’ятних медалей "Україна – козацька земля", медалі "Роксолана", "20–річчя Незалежності України" та ін.

Детальніше...
 

День музеїв – 2015

e-mail Друк

Шановні чигиринці та гості міста!

17 травня 2015 року Національний історико-культурний заповідник "Чигирин" запрошує вас взяти участь у заходах, присвячених Міжнародному дню музеїв.

В Україні вже стало доброю традицією в цей день відкривати двері музейних установ для вільного відвідування. Це чудова можливість не лише побувати в музеї, а й поспілкуватися з цікавими людьми, взяти участь у майстер-класах, змістовно провести час.

Детальніше...
 

Майстер-клас до Дня матері

e-mail Друк

Шановні діти!

Запрошуємо вас взяти участь у майстер-класі "Подарунок для мами", присвяченого Дню матері.

Детальніше...
 

Холодний Яр об’єднав Україну

e-mail Друк

25-26 квітня у Чигирині та в Холодному Яру відбулися вшанування холодноярців – борців за Українську державність у 1917-1920-х рр. Цієї весни виповнилося 95 років від часу загибелі Головного отамана Холодного Яру Василя Чучупака та 95 років створення Холодноярської бригади та Степової дивізії, які боролися за волю та незалежність України під прапорами УНР.

Цього року вшанувати холодноярців приїхали нові герої – військові добровольчих батальйонів, які боронять країну від сепаратистів та російських найманців на Сході нашої держави.

Детальніше...
 

До 70-річчя закінчення ІІ Світової війни

e-mail Друк

24 квітня в музеї Б.Хмельницького розпочала роботу тимчасова виставка «І виростають покоління, котрі не чули тишини. О, найстрашніше з літочислень: війна – війною – до війни!»

Експозиція присвячена 70-річчю закінчення ІІ Світової війни, дню взаєморозуміння та примирення, воїнам, які сьогодні захищають Батьківщину.

Детальніше...
 

Патріотична ніч в музеї

e-mail Друк

24 квітня 2015 року у Медведівському краєзнавчому музеї відбувся цікавий захід - "Патріотична ніч в музеї". Це була  незабутня мандрівка по сторінках славетної історії холодноярського краю.

Детальніше...
 
Сторінка 10 з 19

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!