Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Проект "Майстерня Святого Миколая"

e-mail Друк

Цього року немає того очікування новорічних свят, як це буває завжди. В Україні йде війна, тисячі українців воюють там, на Сході. Серед них наші колеги, друзі, знайомі. Настрій зовсім не святковий. Але це ми, дорослі. А діти все-одно живуть в очікуванні свят, подарунків, сюрпризів.

Тож для того, щоб зробити свято для дітей, працівники Національного історико-культурного заповідника "Чигирин" вирішили реалізувати проект "Майстерня Святого Миколая".

Детальніше...
 

Майстерня Святого Миколая

e-mail Друк

Національний історико-культурний заповідник "Чигирин" запрошує дітей до участі у мистецькому проекті "Майстерня Святого Миколая". Співорганізаторами проекту є ГО "Ми - Чигиринці!", ГР "Об"єднання "Самопоміч"".
"Майстерня ялинкових прикрас" працюватиме 26 листопада, 3грудня та 10 грудня. Початок о 15-00 годині в музеї Богдана Хмельницького.
Ти станеш автором іграшки, яка прикрасить ялинку біля музею Б.Хмельницького.
Попередній запис обов"язковий: тел. 2-59-71; 095-388-58-27.

 

Розтин по живому

e-mail Друк

Повертаючись до надрукованого

Першоджерело: Журнал "ЗЕМЛЕВПОРЯДНИЙ ВІСНИК", 2014, №10

Ця історія – стара як світ і довга, як собача пісня. За великим рахунком, родовому обійстю Богдана Хмельницького у Суботові не таланило ще від часів смерті великого гетьмана: румовисько України, котре отримало в історії страшну назву «Руїна», почалося саме із занапащення та поруги суботівської гетьманської обителі. Майже через два століття по тому руйновисько на місці упокоєння Богдана Хмеля стало для іншого нашого генія Тараса Шевченка, який побував тут, витвоюючи свій знаменитий альбом «Живописна Україна», наочним потвердженням страшної книги буття окраденої, одуреної України.

Детальніше...
 

Запрошуємо на майстер-класи

e-mail Друк

Шановні діти!

В дні осінніх канікул працюватиме "Творча музейна майстерня", в рамках якої відбуватимуться різноманітні майстер-класи:

Детальніше...
 

Як Шевченко єднає Україну, так Петриківка об’єднує світ

e-mail Друк

3 жовтня у виставковому залі музею Б.Хмельницького відкрилась тимчасова виставка «Як Шевченко єднає Україну, так Петриківка об’єднує світ», на якій представлений Петриківський розпис, виконаний відомою майстринею Тетяною Гарькавою та її учнями, студентами Дніпропетровського театрально – художнього коледжу на папері, полотні, рушниках, хустках, дереві, металі.

Тетяна Анатоліївна Гарькава – Заслужений майстер народної творчості України, майстер Петриківського розпису, член Національної спілки художників України, Завідувачка спеціальністю «Декоративно-прикладне мистецтво» зі спеціалізацією Петриківський розпис у Дніпропетровському театрально-художньому коледжі.

Детальніше...
 

Фотовиставка "Чигиринські родоводи"

e-mail Друк

30 вересня 2014 року у музеї Б.Хмельницького відкрилася фотовиставка "Чигиринські родоводи".

У чигиринців та гостей міста є унікальна можливість доторкнутися до родоводів звичайних чигиринських родин, як пам'ять про тих, хто своїм життям, своєю повсякденною працею писав сторінки історії нашої держави.

Детальніше...
 

Зустріч з майстринею

e-mail Друк

16 вересня у музеї Б.Хмельницького відбулася зустріч з лялькаркою Оленою Черноус, роботи якої нині представлені у виставковому залі музею. Захід відбувся в теплій та невимушеній атмосфері. Більшість присутніх – добре знають і давно співпрацюють з Оленою Борисівною, адже вона педагог , керівник дитячих гуртків, учасник багатьох мистецьких заходів та конкурсів.

Детальніше...
 
Сторінка 10 з 17

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!