Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Відреставровані ікони

e-mail Друк

Традиційно українцями ікона сприймається як святиня. З давніх часів вона займає чільне місце у храмах та в оселі кожної християнської сім’ї. Чисельні іконописні зображення стали, також, справжньою окрасою багатьох вітчизняних музейних колекцій. В фондовій збірці нашого заповідника також сформувалась невелика за обсягом, але цікава за змістом та значима колекція переважно народних ікон ХVІІІ – поч. ХХ ст.ст.

Детальніше...
 

Тимчасова виставка «Нові надходження. 2015 рік»

e-mail Друк

21 січня 2016 року в музеї Богдана Хмельницького розпочала роботу тимчасова виставка «Нові надходження. 2015 рік». До фондової збірки протягом року прийнято 1003 музейні предмети (350 основного та 653 науково-допоміжного фонду). Частина експонатів представлена на даній виставці: одяг, предмети хатнього начиння, побутові предмети, сільськогосподарські знаряддя, музичні інструменти, археологічні знахідки, фотографії, авторські ляльки-мотанки.

Детальніше...
 

Запрошуємо на виставку

e-mail Друк

В музеї Богдана Хмельницького розпочала роботу тимчасова виставка до Дня Соборності України та до 100-річчя від дня народження Данила Георгійовича Нарбута під назвою "Данило Нарбут: портрет на тлі епохи". На виставці представлені картини видатного українського художника із серії "Гетьмани України" та матеріали, які репрезентують відомих членів родини Данила Георгійовича, а також різні віхи його життя та творчості.

Детальніше...
 

Обстеження узбережжя Кременчуцького водосховища

e-mail Друк

У грудні 2015 року співробітниками Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» було проведено обстеження узбережжя Кременчуцького водосховища на ділянці між с.Калантаєвим Світловодського району Кіровоградської області та захисною дамбою біля с.Стецівка Чигиринського району.

Детальніше...
 

Національний історико-культурний заповідник "Чигирин": підсумки 2015 року

e-mail Друк

В 2015 році в Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин» відбулося багато цікавих подій. Пропонуємо вашій увазі підсумки роботи заповідника за 2015 рік.

В цьому році ми відзначили 2 ювілеї:

- 20 років з часу надання заповіднику статусу національного (23 вересня);

- 20 років з дня відкриття музею Б.Хмельницького (25 грудня).

Детальніше...
 

Урочиста академія

e-mail Друк

28 грудня 2015 року в історико-архітектурному комплексі "Резиденція Б.Хмельницького" відбулось спільне засідання урочистої академії науковців НІКЗ "Чигирин" та навчально-наукового інституту історії та філософії Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького з нагоди 420-ї річниці видатного творця Української козацької держави.

Детальніше...
 

Виставка «Перші кроки»

e-mail Друк

24 грудня 2015 року в Стецівському НВК І-ІІІ ступеня відкрилася виставка «Перші кроки». На виставці представлені творчі роботи учасників гуртка народної творчості «Відродження», художній керівник Атамась Наталія, завідуюча сектором відродження народних промислів НІКЗ «Чигирин».

Детальніше...
 
Сторінка 9 з 21

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!