Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Відбулось розкриття пропозицій конкурсних торгів

e-mail Друк

21 березня 2016 року о 10:00 годині (за київським часом) у приміщенні Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» за адресою вул. Грушевського,26 м. Чигирин, у рамках проведення процедури відкритих торгів, відбулось розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю Послуги у сфері громадського порядку та громадської безпеки ДК 016:2010 - код 84.24.1 (послуги охорони приміщення, майна та прилеглої території) (ДК 021-2015 – код 75242000-4 послуги з охорони правопорядку та громадського порядку). Дана процедура проводилась згідно положень Закону України «Про здійснення державних закупівель» та відповідно до норм чинного законодавства.

Детальніше...
 

НЕ ВБИВАЙТЕ ЧИГИРИН!

e-mail Друк

Коли вперше місяців зо два тому вловив у соцмережах повідомлення про намір однієї дуже любої нинішній владі аграрної компанії насадовити птахофабрик в історичному та духовному осерді України, на Чигиринщині, – не повірив очам своїм: думав, якась вражина-фейкотворець зумисне підлими брехнями липку павутину суспільної тривоги плете. Але, зателефонувавши друзям-чигирицям, отримав коротку, як контрольний у скроню, відповідь: “Свята правда!”
Не втяла Московія славний Чигирин “мирним атомом”, зате теперки “наші” завидющі і загребущі землячки, бодай їм чотири дошки і п’ятої трошки, любесенько загидять Гетьманську столицю смердоттям курників?

Детальніше...
 

Зміна вартості вхідної плати

e-mail Друк

До уваги відвідувачів НІКЗ "Чигирин"!

З 5 лютого 2016 року змінилася вартість вхідної плати до музеїв та екскурсійних об'єктів заповідника (наказ №15 від 25.01.2016 р.). Детальна інформація в розділі "Екскурсії".

 

Відреставровані ікони

e-mail Друк

Традиційно українцями ікона сприймається як святиня. З давніх часів вона займає чільне місце у храмах та в оселі кожної християнської сім’ї. Чисельні іконописні зображення стали, також, справжньою окрасою багатьох вітчизняних музейних колекцій. В фондовій збірці нашого заповідника також сформувалась невелика за обсягом, але цікава за змістом та значима колекція переважно народних ікон ХVІІІ – поч. ХХ ст.ст.

Детальніше...
 

Тимчасова виставка «Нові надходження. 2015 рік»

e-mail Друк

21 січня 2016 року в музеї Богдана Хмельницького розпочала роботу тимчасова виставка «Нові надходження. 2015 рік». До фондової збірки протягом року прийнято 1003 музейні предмети (350 основного та 653 науково-допоміжного фонду). Частина експонатів представлена на даній виставці: одяг, предмети хатнього начиння, побутові предмети, сільськогосподарські знаряддя, музичні інструменти, археологічні знахідки, фотографії, авторські ляльки-мотанки.

Детальніше...
 

Запрошуємо на виставку

e-mail Друк

В музеї Богдана Хмельницького розпочала роботу тимчасова виставка до Дня Соборності України та до 100-річчя від дня народження Данила Георгійовича Нарбута під назвою "Данило Нарбут: портрет на тлі епохи". На виставці представлені картини видатного українського художника із серії "Гетьмани України" та матеріали, які репрезентують відомих членів родини Данила Георгійовича, а також різні віхи його життя та творчості.

Детальніше...
 

Обстеження узбережжя Кременчуцького водосховища

e-mail Друк

У грудні 2015 року співробітниками Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» було проведено обстеження узбережжя Кременчуцького водосховища на ділянці між с.Калантаєвим Світловодського району Кіровоградської області та захисною дамбою біля с.Стецівка Чигиринського району.

Детальніше...
 
Сторінка 9 з 21

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!