Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Проект «Image mapping»

e-mail Друк

Проект «Image mapping» реалізовується ГО «Центр розвитку Пангея Ультіма» в партнерстві із НІКЗ «Чигирин» з 25.07 по 8.08 за фінансової підтримки Посольства Фінляндії.

Детальніше...
 

НІКЗ "Чигирин" - на "Арсеналі ідей"

e-mail Друк

З 1 по 5 червня 2016 року Національний історико-культурний заповідник "Чигирин" взяв участь у ІІ освітньому фестивалі "Арсенал ідей" (м.Київ). Минулорічний "Простір музеїв" цього року переріс у справжнє "Місто музеїв". Наш заклад став частиною музейного маршруту, що об’єднував 24 музеї та заповідники з усієї України.

Детальніше...
 

Чигирин та чигиринці в просторі і часі. День музеїв в НІКЗ «Чигирин»

e-mail Друк

15 травня 2016 р. в Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин» відбулися заходи в рамках відзначення Міжнародного дня музеїв.

Протягом всього дня діти брали участь у квесті «Читаємо-шукаємо-пізнаємо», що складався з трьох етапів: музей Б.Хмельницького – Резиденція Б.Хмельницького, Замкова гора – музей археології. Тих, хто успішно виконав завдання, на останньому етапі чекав приємний сюрприз.

Детальніше...
 

Петиція до Президента України

e-mail Друк

Петиція до Президента України

щодо врегулювання питання охорони музеїв та об’єктів культурної спадщини у відповідності до вимог сьогодення.

Спроба адміністрації Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» провести закупівлю послуг охорони, шляхом застосування процедури відкритих торгів, принесла можливість зекономити для держави кошти у сумі більше 1 млн. гривень. Разом з цим такі дії викликали шалений спротив системи, яка категорично не бажає реформуватися і намагається не допустити впровадження ринкових методів у сфері охорони об’єктів культурної спадщини.

Детальніше...
 

Виставка до Дня Перемоги

e-mail Друк

9 травня 2016 року на території історико-архітектурного комплексу "Резиденція Б.Хмельницького" в будинку гетьмана розпочала роботу тимчасова виставка: "Перемогли! Дай Боже пам’ятати як тяжко то буває – воювати" присвячена Дню Перемоги.

Детальніше...
 

«Ці дивовижні риби, звірі та птахи»

e-mail Друк

В музеї Богдана Хмельницького відкрилася тимчасова виставка «Ці дивовижні риби, звірі та птахи». На виставці представлені роботи учасників Всеукраїнського молодіжного гончарного симпозіуму «Чигирин» та народного мистецтва «Суботів».

Детальніше...
 

Запрошуємо на майстер-класи

e-mail Друк

Напередодні Великодніх свят Національний історико-культурний заповідник «Чигирин» запрошує всіх бажаючих на майстер-класи з виготовлення писанок.

Розклад майстер-класів:

Детальніше...
 
Сторінка 8 з 21

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!