Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Петиція до Президента України

e-mail Друк

Петиція до Президента України

щодо врегулювання питання охорони музеїв та об’єктів культурної спадщини у відповідності до вимог сьогодення.

Спроба адміністрації Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» провести закупівлю послуг охорони, шляхом застосування процедури відкритих торгів, принесла можливість зекономити для держави кошти у сумі більше 1 млн. гривень. Разом з цим такі дії викликали шалений спротив системи, яка категорично не бажає реформуватися і намагається не допустити впровадження ринкових методів у сфері охорони об’єктів культурної спадщини.

Детальніше...
 

Виставка до Дня Перемоги

e-mail Друк

9 травня 2016 року на території історико-архітектурного комплексу "Резиденція Б.Хмельницького" в будинку гетьмана розпочала роботу тимчасова виставка: "Перемогли! Дай Боже пам’ятати як тяжко то буває – воювати" присвячена Дню Перемоги.

Детальніше...
 

«Ці дивовижні риби, звірі та птахи»

e-mail Друк

В музеї Богдана Хмельницького відкрилася тимчасова виставка «Ці дивовижні риби, звірі та птахи». На виставці представлені роботи учасників Всеукраїнського молодіжного гончарного симпозіуму «Чигирин» та народного мистецтва «Суботів».

Детальніше...
 

Запрошуємо на майстер-класи

e-mail Друк

Напередодні Великодніх свят Національний історико-культурний заповідник «Чигирин» запрошує всіх бажаючих на майстер-класи з виготовлення писанок.

Розклад майстер-класів:

Детальніше...
 

Запрошуємо на виставку

e-mail Друк

Напередодні Великодніх свят у Будинку гетьмана історико-архітектурного комплексу "Резиденція Богдана Хмельницького" відкрилась тимчасова виставка "Земля України Великдень стрічає". На виставці представлена традиційна й авторська писанка, нетрадиційна писанка, як ідея декору оселі до Великодня. Завітавши до нас, ви зможете дізнатися про традиції, пов"язані зі святом Пасхи та як правильно зібрати Великодній кошик.

Детальніше...
 

Екскурсії, які проводяться за попереднім записом

e-mail Друк

Екскурсії, які проводяться за попереднім записом

Детальніше...
 

У музеї Б.Хмельницького вчилися гасити умовну пожежу

e-mail Друк

31 березня 2016 року Чигиринським районним сектором Управління ДСНС України в Черкаській області спільно з працівниками Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» проведено навчання з гасіння пожеж на об’єктах, що мають історико-культурне значення.

Детальніше...
 
Сторінка 8 з 21

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!