Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

«В моїм гончарстві – і розрада, й святість…»

e-mail Друк

У виставковому залі музею Богдана Хмельницького НІКЗ «Чигирин» розпочала роботу персональна виставка Заслуженого майстра народної творчості України, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, працівника Національного історико – культурного заповідника «Чигирин» Євгена Поступайла.

Детальніше...
 

Запрошуємо до "Творчої музейної майстерні"

e-mail Друк

Дорогі друзі!
Запрошуємо вас до "Творчої музейної майстерні" під час осінніх канікул.

Детальніше...
 

VI Залізнякові читання

e-mail Друк

16 жовтня 2015 р. в Медведівській ЗОШ І-ІІІ ст.. ім..М.Залізняка відбулася VI наукова краєзнавча конференція "Залізнякові читання". ЇЇ організаторами є Головне управління освіти і науки Черкаської ОДА, Черкаський національний університет ім..Б.Хмельницького, Національний історико-культурний заповідник "Чигирин", Медведівська ЗОШ І-ІІІ ст.. ім..М.Залізняка та громадська організація "Молодь за відродження села".

Детальніше...
 

Свято козацької слави в с.Медведівка

e-mail Друк

15 жовтня 2015 р. в с.Медведівка відбулося свято козацької слави, організоване працівниками філії "Холодний Яр" НІКЗ "Чигирин".

Детальніше...
 

Подарунок від Дмитра Піркла

e-mail Друк

В день величного свята Покрови Божої Матері та Дня захисника України Чигиринщину відвідав відомий український медальєр, меценат, пошуковець, активіст Майдану Дмитро Піркл.

Як повідомлялося раніше, Дмитро Олександрович давно та плідно співпрацює з НІКЗ «Чигирин» і неодноразово передавав до фондової колекції заповідника раритетні предмети.

Детальніше...
 

Виставка "Чигиринські родоводи" (весільні традиції)

e-mail Друк

Шановні друзі!
В музеї Б.Хмельницького відкрилася тимчасова виставка "Чигиринські родоводи" (весільні традиції).

Детальніше...
 

НІКЗ «Чигирин» - учасник IV Всеукраїнського музейного фестивалю

e-mail Друк

В місті Дніпропетровськ з 16 по 21 вересня 2015 року відбувся IV Всеукраїнський музейний фестиваль "Музей і діти - дитячі програми /центри/ музеї". Дружня атмосфера, що панувала на фестивалі, дала можливість не лише для плідного спілкування, а й для народження нових ідей, проектів, задумів.

Детальніше...
 
Сторінка 8 з 18

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!