Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Холодний Яр об’єднав Україну

e-mail Друк

25-26 квітня у Чигирині та в Холодному Яру відбулися вшанування холодноярців – борців за Українську державність у 1917-1920-х рр. Цієї весни виповнилося 95 років від часу загибелі Головного отамана Холодного Яру Василя Чучупака та 95 років створення Холодноярської бригади та Степової дивізії, які боролися за волю та незалежність України під прапорами УНР.

Цього року вшанувати холодноярців приїхали нові герої – військові добровольчих батальйонів, які боронять країну від сепаратистів та російських найманців на Сході нашої держави.

Детальніше...
 

До 70-річчя закінчення ІІ Світової війни

e-mail Друк

24 квітня в музеї Б.Хмельницького розпочала роботу тимчасова виставка «І виростають покоління, котрі не чули тишини. О, найстрашніше з літочислень: війна – війною – до війни!»

Експозиція присвячена 70-річчю закінчення ІІ Світової війни, дню взаєморозуміння та примирення, воїнам, які сьогодні захищають Батьківщину.

Детальніше...
 

Патріотична ніч в музеї

e-mail Друк

24 квітня 2015 року у Медведівському краєзнавчому музеї відбувся цікавий захід - "Патріотична ніч в музеї". Це була  незабутня мандрівка по сторінках славетної історії холодноярського краю.

Детальніше...
 

Заняття до Великодніх свят

e-mail Друк

З сивої давнини з крашанкою пов’язано багато повір’їв, переказів, звичаїв і обрядів, а зразу після Великого Посту крашанку використовували ще й в іграх, змаганнях, хороводах.

Детальніше...
 

Писанка - шедевр українського мистецтва

e-mail Друк

Стало вже доброю традицією НІКЗ «Чигирин» співпрацювати з учнями та вчителями Медведівської середньої школи . Готуючись до свята Світлого Христового Воскресіння працівниками музею Богдана Хмельницького та краєзнавчого музею села Медведівки у школі був проведений майстер-клас «Писанка – шедевр українського мистецтва».

Детальніше...
 

Увага! Конкурс!

e-mail Друк

Шановні друзі!

Національний історико-культурний заповідник «Чигирин» до Міжнародного дня музеїв оголошує конкурс «Найкраще селфі в музеї Богдана Хмельницького». Конкурс триватиме з 3 квітня по 12 травня 2015 року.

Детальніше...
 

Виставка «Диво-писанка»

e-mail Друк

Весна приносить нам не лише теплу погоду і гарний настрій, а й найсвітліше свято року – Великдень. Його чекають і дорослі, і діти, сповнюючись новими надіями та сподівання на краще. Та що ми знаємо про історію виникнення Пасхи? Як і коли насправді з’явилося це свято? Де шукати його корені?

Детальніше...
 
Сторінка 8 з 16

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!