Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Запрошуємо на виставку

e-mail Друк

Напередодні Великодніх свят у Будинку гетьмана історико-архітектурного комплексу "Резиденція Богдана Хмельницького" відкрилась тимчасова виставка "Земля України Великдень стрічає". На виставці представлена традиційна й авторська писанка, нетрадиційна писанка, як ідея декору оселі до Великодня. Завітавши до нас, ви зможете дізнатися про традиції, пов"язані зі святом Пасхи та як правильно зібрати Великодній кошик.

Детальніше...
 

Екскурсії, які проводяться за попереднім записом

e-mail Друк

Екскурсії, які проводяться за попереднім записом

Детальніше...
 

У музеї Б.Хмельницького вчилися гасити умовну пожежу

e-mail Друк

31 березня 2016 року Чигиринським районним сектором Управління ДСНС України в Черкаській області спільно з працівниками Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» проведено навчання з гасіння пожеж на об’єктах, що мають історико-культурне значення.

Детальніше...
 

Запрошуємо на виставку

e-mail Друк

В музеї Богдана Хмельницького відкрилася тимчасова виставка «Я пекучий немов жар, звати мене самовар». Відвідавши виставку ви дізнаєтеся про виникнення самоварів, про види самоварів (найбільший, найменший, кришталевий, паровоз), історію їх побутування та з чим найчастіше смакували чай. Під час екскурсії ви почуєте про чигиринських бублешниць та спробуєте чаю з самовара.

Детальніше...
 

Відбулось розкриття пропозицій конкурсних торгів

e-mail Друк

21 березня 2016 року о 10:00 годині (за київським часом) у приміщенні Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» за адресою вул. Грушевського,26 м. Чигирин, у рамках проведення процедури відкритих торгів, відбулось розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю Послуги у сфері громадського порядку та громадської безпеки ДК 016:2010 - код 84.24.1 (послуги охорони приміщення, майна та прилеглої території) (ДК 021-2015 – код 75242000-4 послуги з охорони правопорядку та громадського порядку). Дана процедура проводилась згідно положень Закону України «Про здійснення державних закупівель» та відповідно до норм чинного законодавства.

Детальніше...
 

НЕ ВБИВАЙТЕ ЧИГИРИН!

e-mail Друк

Коли вперше місяців зо два тому вловив у соцмережах повідомлення про намір однієї дуже любої нинішній владі аграрної компанії насадовити птахофабрик в історичному та духовному осерді України, на Чигиринщині, – не повірив очам своїм: думав, якась вражина-фейкотворець зумисне підлими брехнями липку павутину суспільної тривоги плете. Але, зателефонувавши друзям-чигирицям, отримав коротку, як контрольний у скроню, відповідь: “Свята правда!”
Не втяла Московія славний Чигирин “мирним атомом”, зате теперки “наші” завидющі і загребущі землячки, бодай їм чотири дошки і п’ятої трошки, любесенько загидять Гетьманську столицю смердоттям курників?

Детальніше...
 

Зміна вартості вхідної плати

e-mail Друк

До уваги відвідувачів НІКЗ "Чигирин"!

З 5 лютого 2016 року змінилася вартість вхідної плати до музеїв та екскурсійних об'єктів заповідника (наказ №15 від 25.01.2016 р.). Детальна інформація в розділі "Екскурсії".

 
Сторінка 8 з 21

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!