Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Пам"яті Небесної Сотні

e-mail Друк

26 лютого 2017 року в м. Чигирин відбулась визначна мистецька подія – концерт Національного заслуженого академічного українського народного хору ім. Г.Г.Верьовки під керівництвом Зеновія Михайловича Корінця, що був присвячений «Пам’яті Небесної Сотні». Присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих борців за волю і незалежність України.

Детальніше...
 

До уваги відвідувачів!

e-mail Друк

З 1 лютого 2017 року змінилася вартість вхідної плати до музею Б.Хмельницького (для учнівської молоді - 6 грн) та музею археології (для дорослих - 6 грн) в м.Чигирин (наказ №13 від 23. 01. 2017 р.).

 

Національний історико-культурний заповідник "Чигирин": підсумки 2016 року

e-mail Друк

В році, що минув, в Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин» відбулося багато цікавих подій. Пропонуємо вашій увазі підсумки роботи закладу за 2016 рік.

Детальніше...
 

В «Резиденції Богдана Хмельницького» створили зимову казку

e-mail Друк

Національним історико-культурним заповідником «Чигирин» з 10 жовтня по 10 грудня 2016 р. проводився відкритий конкурс дитячої творчості «Зимова казка дитячими руками», присвячений новорічно-різдвяним святам та традиціям українців у двох номінаціях: малюнок та декоративно-прикладне мистецтво у трьох вікових категоріях. У конкурсі взяли участь учні шкіл м. Чигирина та Чигиринського району, класу образотворчого мистецтва Чигиринської дитячої музичної школи, Чигиринського будинку дитячої та юнацької творчості, художньої студії «Сузір’я» (м. Черкаси), Смілянської ЗОШ №13. Всього на конкурс подано 145 малюнків та виробів декоративно-прикладного мистецтва.

Детальніше...
 

Що читали чигиринці на початку ХХ століття

e-mail Друк

Чигирин початку ХХ століття… Невелике провінційне містечко із населенням близько 15500 осіб... У місті працювали лісопильний та шкіряні заводи, маслобійні, 2 млини, фабрика зошитів, 2 типографії, лавки, які торгували продуктами і промисловими товарами. Насиченим було і культурне життя чигиринців. До послуг містян був кінематограф (власник Безрадецький) та громадська бібліотека (заснована 1894 року). Книги можна було придбати у 3-х книжкових лавках (власники Гейбер, Звенигородський, Сквірський).

Детальніше...
 

Заходи по оздоровленню дуба

e-mail Друк

19 листопада 2016 року вчетверте цього року було проведено заходи по оздоровленню 1000-літнього дуба Максима Залізняка на хуторі Буда. Спеціалісти провели обрізку сухих гілок, стовбур та гілки дерева обробили засобами захисту проти хвороб, шкідників та інфекцій. Роботи виконали фахівці-арбористи з міст Києва та Черкаси.

Детальніше...
 

Поповнення фондів заповідника

e-mail Друк

Нещодавно фонди Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» поповнилися новим цікавим предметом. Працівниками Волинської митниці ДФС, згідно рішення Експертно-фондової ради

Детальніше...
 
Сторінка 7 з 21

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!