Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

VI Залізнякові читання

e-mail Друк

16 жовтня 2015 р. в Медведівській ЗОШ І-ІІІ ст.. ім..М.Залізняка відбулася VI наукова краєзнавча конференція "Залізнякові читання". ЇЇ організаторами є Головне управління освіти і науки Черкаської ОДА, Черкаський національний університет ім..Б.Хмельницького, Національний історико-культурний заповідник "Чигирин", Медведівська ЗОШ І-ІІІ ст.. ім..М.Залізняка та громадська організація "Молодь за відродження села".

Детальніше...
 

Свято козацької слави в с.Медведівка

e-mail Друк

15 жовтня 2015 р. в с.Медведівка відбулося свято козацької слави, організоване працівниками філії "Холодний Яр" НІКЗ "Чигирин".

Детальніше...
 

Подарунок від Дмитра Піркла

e-mail Друк

В день величного свята Покрови Божої Матері та Дня захисника України Чигиринщину відвідав відомий український медальєр, меценат, пошуковець, активіст Майдану Дмитро Піркл.

Як повідомлялося раніше, Дмитро Олександрович давно та плідно співпрацює з НІКЗ «Чигирин» і неодноразово передавав до фондової колекції заповідника раритетні предмети.

Детальніше...
 

Виставка "Чигиринські родоводи" (весільні традиції)

e-mail Друк

Шановні друзі!
В музеї Б.Хмельницького відкрилася тимчасова виставка "Чигиринські родоводи" (весільні традиції).

Детальніше...
 

НІКЗ «Чигирин» - учасник IV Всеукраїнського музейного фестивалю

e-mail Друк

В місті Дніпропетровськ з 16 по 21 вересня 2015 року відбувся IV Всеукраїнський музейний фестиваль "Музей і діти - дитячі програми /центри/ музеї". Дружня атмосфера, що панувала на фестивалі, дала можливість не лише для плідного спілкування, а й для народження нових ідей, проектів, задумів.

Детальніше...
 

Дні європейської спадщини

e-mail Друк

В НІКЗ «Чигирин» 19 вересня в рамках Днів європейської спадщини відбулося кілька цікавих заходів. До них були запрошені всі, хто мав бажання взяти в них участь.

Детальніше...
 

V науково-практична конференція

e-mail Друк

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V науково-практичної конференції “Чигиринщина: історія і сьогодення”, яка відбудеться у листопаді 2015 року в Чигирині (точна дата буде вказана у запрошенні на конференцію).

Тематичні напрямки конференції:

Детальніше...
 
Сторінка 6 з 16

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!