Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Відбулася онлайн-презентація виставкового проєкту «Зі щирою прихильністю до життя народного»

e-mail Друк

У квітні 2020 р. виповнилося 155 років від дня народження етнографа, педагога, церковного діяча Марка Федоровича Грушевського (1865-1938 рр.). До цієї події наукові співробітники Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» підготували виставковий проєкт «Зі щирою прихильністю до життя народного…», на якому представлено найбільш плідний етап життя Марка Федоровича – перебування на Чигиринщині.

Детальніше...
 

Проєкт «Чигирин. Прогулянка старим містом»

e-mail Друк

У 2019 р. Благодійним фондом соціального розвитку НІКЗ «Чигирин» спільно із Національним історико-культурним заповідником «Чигирин» та Чигиринською міською радою було підготовлено грантову заявку «Чигирин. Прогулянка старим містом», в рамках проєкту міні-грантів «ReHERIT: Спільна відповідальність за спільну спадщину». У грудні 2019 р. команда проєкту дізналася радісну новину, що він відібраний для реалізації. Після проходження переговорної процедури та підписання договору було розпочато реалізацію заходів по проекту.

Проєкт «Чигирин. Прогулянка старим містом» направлений на актуалізацію культурної спадщини Чигирина, підвищення туристичної привабливості міста, налагодження співпраці влади та громади.

Детальніше...
 

До 100-річчя від дня народження О.К.Руденка

e-mail Друк

2 лютого 2020 р. виповнюється 100 років від дня народження Олександра Климовича Руденка– краєзнавця, освітянина, наукового співробітника Медведівського краєзнавчого музею, члена Національної спілки журналістів України.

Народився Олександр Климович у с. Медведівка. Протягом 1938-1940 рр. навчався у Вінницькому учительському інституті на історичному факультеті. 1940 р. призваний до Радянської Армії, учасник Другої світової війни, нагороджений багатьма орденами та медалями. Повернувся з війни у званні підполковника.

Детальніше...
 

Запрошуємо до участі у виставковому проєкті!

e-mail Друк

Шановні майстрині - лялькарки!

Національний історико-культурний заповідник «Чигирин» запрошує вас взяти участь у виставковому проєкті, присвяченому 155-й річниці від дня народження етнографа, краєзнавця, церковного діяча Марка Федоровича Грушевського. Відкриття планується у квітні 2020 року.

В рамках проєкту передбачено відкриття виставки, де будуть представлені роботи сучасних лялькарок, виконані на зразок українських традиційних мотанок.

Для участі у виставковому проєкті просимо до 1 березня повідомити про свою згоду на участь, заповнити Анкету учасника та надіслати фото 3-4 ляльок, які ви бажаєте представити в експозиції.

Фото робіт на конкурс та анкету учасника необхідно надіслати за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Детальніше...
 

Національний історико-культурний заповідник "Чигирин": підсумки 2019 року

e-mail Друк

Закінчився 2019 рік, і ми вже традиційно хочемо згадати та поділитися з вами тим, що відбувалося у Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин» минулого року. Тож пропонуємо вашій увазі підсумки роботи закладу за минулий рік

У 2019 році об’єкти заповідника відвідало - 126 065 осіб. Для вас ми провели 2827 екскурсій.

Музеї та об’єкти заповідника відвідали гості з усіх регіонів України, найбільше було з Черкаської, Київської, Кіровоградської, Полтавської та Дніпропетровської областей. Екскурсанти з-за кордону представляли США, Австрію, Білорусь, Болгарію, Іспанію, Італію, Казахстан, Колумбію, Францію, Канаду, Литву, Латвію, Швецію, Німеччину, Словаччину, Румунію, Туреччину, Польщу, Чехію, Японію, Росію.

Минулого року ми продовжували досліджувати історію, пам’ятки, культуру, природу Чигиринщини. В 2019 році наукові співробітники заповідника підготували 134 повідомлення на 40 науково-практичних конференцій. Підготовлено 52 наукові та історичні довідки, статті.

Взяли участь у 34 науково-практичних конференціях (з них 5 міжнародних), 2 круглих столах.

Детальніше...
 

Презентація виставкового проєкту «Кременчуцьке «море»: незатоплена пам'ять»

e-mail Друк

4 грудня 2019 р. в Музеї Б. Хмельницького НІКЗ «Чигирин» (м.Чигирин) відбулася презентація виставкового проєкту «Кременчуцьке «море»: незатоплена пам'ять», присвяченого визначній події – 60-річчю переселення придніпровських сіл Чигиринщини у зв’язку з будівництвом Кременчуцького водосховища. Він є одним із результатів наукових досліджень співробітників заповідника.

Детальніше...
 
Сторінка 6 з 26

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!