Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

В музеї Б.Хмельницького відбулися музейні читання

e-mail Друк

23 грудня 2015 року в музеї Б.Хмельницького НІКЗ «Чигирин» відбулися музейні читання, присвячені 420-й річниці від дня народження Богдана Хмельницького. В заході взяли участь науковці заповідника, вчителі, учні шкіл м.Чигирин та студенти Чигиринського коледжу УНУС, які цікавляться історією нашого краю. Основна тематика повідомлень, представлених увазі присутніх, стосувалася козацької доби, визначних історичних постатей ХVІІ ст., подій національно-визвольної революції ХVІІ ст. та ін..

Детальніше...
 

Ідея для зимових канікул

e-mail Друк

Шановні друзі!

Якщо ви бажаєте провести зимові канікули цікаво, весело та корисно, тоді вам – до нас!

Національний історико-культурний заповідник "Чигирин" з 26 грудня 2015 року до 19 січня 2016 року (крім 1 і 7 січня) запрошує вас на пізнавально-розважальну програму "Новорічно-різдвяні розваги по-козацьки". Ви матимете можливість здійснити пізнавальну подорож по резиденції Богдана Хмельницького, взяти участь у цікавих іграх, забавках, захопливих майстер-класах і, звичайно, отримати подарунки.

Вартість участі в програмі:

Детальніше...
 

Запрошуємо на Музейні читання

e-mail Друк

23 грудня об 11.00 годині у приміщенні музею Б.Хмельницького відбудуться Музейні читання присвячені 420-й річниці від дня народження Богдана Хмельницького.

Запрошуємо до участі учнів та учителів шкіл Чигиринщини.

 

Запрошуємо до "Творчої музейної майстерні"

e-mail Друк

Дорогі друзі!

На час зимових канікул запрошуємо вас до "Творчої музейної майстерні".

Розклад майстер-класів:

Детальніше...
 

Новорічно-різдвяні розваги по-козацькому

e-mail Друк

Шановні друзі!

Національний історико-культурний заповідник "Чигирин" з 26 грудня 2015 року до 19 січня 2016 року (крім 1 і 7 січня) запрошує вас на пізнавально-розважальну програму "Новорічно-різдвяні розваги по-козацькому".

Детальніше...
 

Майстер-клас до дня Святого Миколая

e-mail Друк

Дорогі друзі!
Наближаються новорічно-різдвяні свята. День Святого Миколая - одне з найочікуваніших з них, особливо для дітей. Адже більшість дітлахів вже приготували свої побажання Святому Миколаю і мріють про їх виконання.

Детальніше...
 

V Науково-практична конференція «Чигиринщина: історія і сьогодення»

e-mail Друк

12-13 листопада 2015 р. в Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин» відбулася V науково-практична конференція «Чигиринщина: історія і сьогодення».

Детальніше...
 
Сторінка 5 з 16

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!