Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

«Музей дітям – діти музею»

e-mail Друк

Благодійний фонд соціального розвитку НІКЗ «Чигирин» в партнерстві з Національним історико-культурним заповідником «Чигирин» в рамках програми «Діти культури» розпочинає реалізацію проєкту «Музей дітям – діти музею» за підтримки Українського культурного фонду та ГО «Гараж Генг». Унікальність цього проєкту в тому, що до нього причетні дуже багато людей – наших друзів, колег, однодумців з усіх куточків України, адже ми почали його реалізацію ще минулого року. Збір коштів на платформі Спільнокошт був однією з умов програми «Діти культури». Завдяки 159 доброчинцям було зібрано 60 287 гривен, що дало змогу нашому проєкту взяти участь у конкурсній програмі. Далі була заявка на Український культурний фонд, кілька етапів відбору та переговорна процедура. Ми успішно подолати всі ці етапи та підписали грантову угоду з УКФ.

Детальніше...
 

«Етнічна палітра Закарпаття»

e-mail Друк

15 червня в музеї Богдана Хмельницького відбулося відкриття виставки «Етнічна палітра Закарпаття в музейних збірках Ужгородського скансену». Ця виставка є результатом двосторонньої угоди між Закарпатським музеєм народної архітектури та побуту і Національним історико-культурним заповідником «Чигирин».

Детальніше...
 

До уваги відвідувачів!

e-mail Друк

З 10 червня 2021 р., у зв'язку з переходом до "зеленого рівня" епідемічної безпеки, НІКЗ "Чигирин" проводить екскурсійне обслуговування з обмеженням кількості відвідувачів у групі:

Детальніше...
 

Акція "Від Богдана до Тараса"

e-mail Друк

7 квітня 2021 р. співробітники філіалу «Холодний Яр» НІКЗ «Чигирин» передали співробітникам Шевченківського національного заповідника холодноярські деревця дуба звичайного – самосівні дубочки неподалік Дуба Максима Залізняка – одного з наймогутніших і найстаріших дерев України. Ця подія відбулася в рамках акції "Від Богдана до Тараса". Наступного дня саджанці висадили в Шевченківському національному заповіднику (м. Канів). Так символічно поєдналися дві визначні постаті українського народу.

 

Запрошуємо відвідати виставки

e-mail Друк

26 лютого 2021 р. у музеї Богдана Хмельницького презентовано тимчасові виставки, одна з яких «…Хотілось побачити, де він “отой Чигирин”…», присвячена родині Косачів та їхньому зв’язку з Чигиринщиною. Виставку представила учений секретар НІКЗ «Чигирин» Яніна Діденко, що займалась дослідженням даної теми.

Виставка «Сорочку мати вишила мені…» присвячена унікальному явищу української культури і побуту – вишитій сорочці. Тут експонуються чоловічі, жіночі і дитячі сорочки кінця ХІХ – початку ХХ ст., що зберігаються у фондах НІКЗ «Чигирин».

Детальніше...
 

До уваги відвідувачів

e-mail Друк

З 1 лютого 2021 року змінилася вартість платних послуг (наказ №10 від 29.01.2021 р.). Детальніша інформація в меню "Екскурсії. Вартість послуг"

 

Національний історико-культурний заповідник «Чигирин»: підсумки 2020

e-mail Друк

Закінчується 2020 рік, і ми хочемо згадати та поділитися з вами нашим досвідом, успіхами, досягненнями, цікавими подіями, що відбувалися у НІКЗ «Чигирин» протягом року.

2020 рік для всіх був непростим. Нам довелося працювати в нових умовах в зв’язку з поширенням COVID-19, шукати нові способи спілкування з відвідувачами.

Детальніше...
 
Сторінка 5 з 26

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!