Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Запрошуємо на виставку

e-mail Друк

В музеї Богдана Хмельницького відкрилася тимчасова виставка «Я пекучий немов жар, звати мене самовар». Відвідавши виставку ви дізнаєтеся про виникнення самоварів, про види самоварів (найбільший, найменший, кришталевий, паровоз), історію їх побутування та з чим найчастіше смакували чай. Під час екскурсії ви почуєте про чигиринських бублешниць та спробуєте чаю з самовара.

Детальніше...
 

Відбулось розкриття пропозицій конкурсних торгів

e-mail Друк

21 березня 2016 року о 10:00 годині (за київським часом) у приміщенні Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» за адресою вул. Грушевського,26 м. Чигирин, у рамках проведення процедури відкритих торгів, відбулось розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю Послуги у сфері громадського порядку та громадської безпеки ДК 016:2010 - код 84.24.1 (послуги охорони приміщення, майна та прилеглої території) (ДК 021-2015 – код 75242000-4 послуги з охорони правопорядку та громадського порядку). Дана процедура проводилась згідно положень Закону України «Про здійснення державних закупівель» та відповідно до норм чинного законодавства.

Детальніше...
 

НЕ ВБИВАЙТЕ ЧИГИРИН!

e-mail Друк

Коли вперше місяців зо два тому вловив у соцмережах повідомлення про намір однієї дуже любої нинішній владі аграрної компанії насадовити птахофабрик в історичному та духовному осерді України, на Чигиринщині, – не повірив очам своїм: думав, якась вражина-фейкотворець зумисне підлими брехнями липку павутину суспільної тривоги плете. Але, зателефонувавши друзям-чигирицям, отримав коротку, як контрольний у скроню, відповідь: “Свята правда!”
Не втяла Московія славний Чигирин “мирним атомом”, зате теперки “наші” завидющі і загребущі землячки, бодай їм чотири дошки і п’ятої трошки, любесенько загидять Гетьманську столицю смердоттям курників?

Детальніше...
 

Зміна вартості вхідної плати

e-mail Друк

До уваги відвідувачів НІКЗ "Чигирин"!

З 5 лютого 2016 року змінилася вартість вхідної плати до музеїв та екскурсійних об'єктів заповідника (наказ №15 від 25.01.2016 р.). Детальна інформація в розділі "Екскурсії".

 

Відреставровані ікони

e-mail Друк

Традиційно українцями ікона сприймається як святиня. З давніх часів вона займає чільне місце у храмах та в оселі кожної християнської сім’ї. Чисельні іконописні зображення стали, також, справжньою окрасою багатьох вітчизняних музейних колекцій. В фондовій збірці нашого заповідника також сформувалась невелика за обсягом, але цікава за змістом та значима колекція переважно народних ікон ХVІІІ – поч. ХХ ст.ст.

Детальніше...
 

Тимчасова виставка «Нові надходження. 2015 рік»

e-mail Друк

21 січня 2016 року в музеї Богдана Хмельницького розпочала роботу тимчасова виставка «Нові надходження. 2015 рік». До фондової збірки протягом року прийнято 1003 музейні предмети (350 основного та 653 науково-допоміжного фонду). Частина експонатів представлена на даній виставці: одяг, предмети хатнього начиння, побутові предмети, сільськогосподарські знаряддя, музичні інструменти, археологічні знахідки, фотографії, авторські ляльки-мотанки.

Детальніше...
 

Запрошуємо на виставку

e-mail Друк

В музеї Богдана Хмельницького розпочала роботу тимчасова виставка до Дня Соборності України та до 100-річчя від дня народження Данила Георгійовича Нарбута під назвою "Данило Нарбут: портрет на тлі епохи". На виставці представлені картини видатного українського художника із серії "Гетьмани України" та матеріали, які репрезентують відомих членів родини Данила Георгійовича, а також різні віхи його життя та творчості.

Детальніше...
 
Сторінка 4 з 16

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!