Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Флора і фауна Холодного Яру

e-mail Друк

Холодний Яр – багатий та різноманітний. Відома кожному українцю героїчна історія цього місця. Та не менш багатий світ флори і фауни. Казкові краєвиди, наповнені різнобарв’ям рослин та тварин, створюють неповторне враження єдності з природою. Доторкнутись до живого царства Холодного Яру, відчути магію його довкілля ви зможете, відвідавши фотовиставку «Флора і фауна Холодного Яру».

Детальніше...
 

Богдан Хмельницький у науковій та художній літературі

e-mail Друк

Ім’я Богдана Хмельницького і його діяльність протягом кількох століть викликають великий інтерес в Україні та за її межами. Важко перелічити види наукових розвідок і творів художньої літератури, в яких досліджується і змальовується постать гетьмана – наукові монографії, статті, романи, повісті, оповідання… До 365-ї річниці від початку Визвольної війни середини ХVІІ століття в музеї Богдана Хмельницького відкрилась тимчасова виставка «Богдан Хмельницький у науковій та художній літературі».

Детальніше...
 

Подарунок до свята

e-mail Друк

22 січня, в День соборності і свободи України, до НІКЗ "Чигирин" завітала делегація Міжрайонної громадської організації "Холодноярська Січ".

З нагоди цього державного свята генерал-отаман А.Василенко від імені цієї організації передав у дар до фондів заповідника 6 пам'ятних ювілейних монет Національного Банку України та 3 книги на історичну тематику для бібліотеки закладу.

Детальніше...
 

Майстер-клас до дня Святого Миколая

e-mail Друк

19 грудня вся Україна святкує день святого Миколая Чудотворця. Діти завжди з нетерпінням чекають цього свята, бо вірять, що справедливий Миколай за хороші вчинки принесе нагороду, а за погані – покарає.

Напередодні дня Святого Миколая в музеї Б.Хмельницького Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» зібралися учні шкіл міста на майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас, який проходив під гаслом: «Прикрашаємо оселю до Новорічних свят своїми руками». Увазі дітей була представлена виставка новорічних прикрас ХІХ-ХХІ ст.ст. з фондів НІКЗ «Чигирин».


Детальніше...
 

Науково-практична конференція "Чигиринщина: історія і сьогодення"

e-mail Друк

1-2 листопада 2012 р. в Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин» відбулася ІV науково-практична конференція «Чигиринщина: історія і сьогодення», присвячена підведенню підсумків вивчення писемних, археологічних, етнографічних джерел, музейних та приватних збірок в історії Чигиринського краю. Цьогорічна конференція проводилася в рік святкування 500-літнього ювілею першої столиці Української козацької держави.

Детальніше...
 

НІКЗ "Чигирин" - лауреат Всеукраїнського конкурсу

e-mail Друк

Національний історико-культурний заповідник «Чигирин» став лауреатом Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» у номінації роботи або послуги, що надаються в побутовій та виробничій сферах.

Конкурс проводиться з метою об'єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції. Офіційним організатором конкурсу є Держспоживстандарт України. Проводиться він в два етапи: на регіональному та загальнодержавному рівнях за номінаціями:

- продукція;

- послуги або роботи, які надаються в побутовій та виробничій сферах.

До участі в загальнодержавному етапі Конкурсу регіональними конкурсними комісіями загалом було рекомендовано понад 250 підприємств-переможців регіональних етапів. Підтвердило свою участь 226 підприємств різних галузей економіки з 237 видами продукції.

Детальніше...
 
Сторінка 25 з 26

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!