Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

До 70-ї річниці визволення Чигирина

e-mail Друк

Напередодні 70 річниці з дня визволення міста Чигирина від німецько-фашистських загарбників, в музеї Богдана Хмельницького відкрито тимчасову виставку «Рідне місто моє, дорогий Чигирине, хай тебе стороною обходить біда…». Виставка присвячена чигиринцям – учасникам Великої Вітчизняної війни.

Детальніше...
 

Зустріч з поетесою Людмилою Паниченко

e-mail Друк

19 листопада 2013 року в музеї Богдана Хмельницького відбулася зустріч з поетесою, членом Національної спілки письменників України нашою землячкою Людмилою Паниченко. Вона є автором книг віршів "Відлуння синьої зорі", "Обриси крила", "Сяйво метеориту", "Листи на снігу", "Не сполохни любов", книг для дітей "П'ять братів живуть у хаті", "Кладочка", "Дарунки лісовика", "Равликова хатка". Людмила Василівна перекладає вірші англомовних поетів та пише казки англійською мовою. Крім України, друкується ще й в Канаді, Австралії, Америці.

Детальніше...
 

Запрошуємо до співпраці

e-mail Друк

Шановні добродії!

Якщо людина в дитячому віці була вражена відвідуванням музею, вона житиме з бажанням повернутися туди знову.

Щоб перебороти поширену серед дітей та юнацтва упереджену думку, що музей - це нецікаво, ми хочемо налагодити постійний діалог, створити умови для творчої взаємодії між заповідником і школярами, сформувати традицію системного відвідування музею дітьми, зробити їх нашими друзями, донести, що музей може бути цікавим, захоплюючим, привабливим.

З метою реалізації цих завдань науковими співробітниками НІКЗ "Чигирин" розроблено проект "Освітньо-творчий діалог "Чигиринський край очима дітей"".

Детальніше...
 

Читаємо-шукаємо-пізнаємо

e-mail Друк

У дні шкільних канікул у музеї Богдана Хмельницького презентовано екскурсію-гру «Читаємо – шукаємо – пізнаємо». У ній взяли участь учні місцевих шкіл та відвідувачі музею, які із задоволенням приєдналися до заходу. Суть гри полягає в тому, що кожному її учаснику вручається спеціальний бланк (путівник).

Детальніше...
 

Графік роботи НІКЗ "Чигирин"

e-mail Друк

До уваги відвідувачів!

В зв'язку з переходом на зимовий час та зменшенням тривалості світлового дня відбулися зміни в графіку роботи нашого закладу.

Режим роботи музеїв НІКЗ «Чигирин» з 1 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року:

вівторок, середа, четвер – 8-00-17-00 год.;

п'ятниця – 8-00-16-00 год.;

субота, неділя – 9-00-16-00 год.;

вихідний день – понеділок.

 

НІКЗ "Чигирин" - переможець регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу

e-mail Друк

29 жовтня 2013 року в приміщенні Черкаської торгово-промислової палати відбулись організовані ДП «Черкасистандартметрологія» урочисті заходи з підведення підсумків регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2013 році.

Детальніше...
 

Міжнародна науково-практична конференція «Історико-культурні та природоохоронні аспекти збереження багатовікових дерев»

e-mail Друк

23-25 жовтня 2013 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України та Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Історико-культурні та природоохоронні аспекти збереження багатовікових дерев».

Детальніше...
 
Сторінка 23 з 26

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!