Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Ніч музеїв

e-mail Друк

18 травня 2014 року

Шановні чигиринці та гості міста!

Національний історико-культурний заповідник "Чигирин" запрошує вас взяти участь у міжнародній акції "Ніч музеїв".

Кожного року 18 травня світова громадськість відзначає Міжнародний день музеїв. Вперше його відсвяткували 1977 року. Тоді ж запропонували й девіз свята: "Музеї - важливий засіб культурного обміну, збагачення культур і розвитку взаєморозуміння, співробітництва й миру між народами". Для багатьох закордонних та українських музейних закладів стало доброю традицією проводити в рамках цього свята акцію "Ніч музеїв".

Детальніше...
 

Акція "Безсмертний полк" до 9 травня

e-mail Друк

Національний історико-культурний заповідник "Чигирин" запрошує чигиринців долучитися до акції "Безсмертний полк", оголошеної телеканалом "Інтер".

9 травня пройди Ходою пам'яті з фотокарткою діда-фронтовика чи бабусі.

Ваші рідні воювали, їх, на жаль, вже немає у живих, але для тих юних людей було надзвичайно важливо, щоб вони теж брали участь у Параді Перемоги. Важливо це і для нас сьогодні.

Інформацію про акцію дивіться на сайті http://polk.inter.ua/

 

Шановні відвідувачі нашого сайту!

e-mail Друк

У 2014 році виповнюється 25 років від часу утворення Національного

історико-культурного заповідника "Чигирин". І саме в цьому, ювілейному

для нас році ми очікуємо на мільйонного відвідувача

Детальніше...
 

Вшанування Максима Залізняка та його козаків-гайдамаків

e-mail Друк

17травня 2014 р. в Медведівці відбудуться вшанування борців за волю України – керівника гайдамацького повстання 1768 року Максима Залізняка, Івана Гонти, Йосипа Шелеста, Семена Неживого, Швачки та їхніх козаків-гайдамаків. Вшанування відбудуться в Медведівці та Івківцях.

Свято розпочнеться о 9.00 в Медведівці біля пам’ятника Максимові Залізняку піснею кобзаря, виступом сільського голови села Медведівки Олександра Дісканта та гостей свята (збір та реєстрація спортивних команд сіл Холодноярщини о 8.15). Покладання квітів до пам’ятника Максимові Залізняку в Медведівці.

Детальніше...
 

Мистецькі барви Чигиринського заповідника

e-mail Друк

У музеї Богдана Хмельницького відкрилася виставка "Мистецькі барви Чигиринського заповідника", присвячена 25-річчю утворення Національного історико-культурного заповідника "Чигирин".

На виставці представлений доробок майстрів, які працюють чи працювали у заповіднику. Ви можете ознайомитися з гончарними виробами Якова Брюховецького (на жаль, вже покійного), який відродив знамениту головківську кераміку, доробком його учнів Ігоря Кривенця, Сергія Комаря та майстра-кераміста, який нині працює у заповіднику – Євгена Поступайла.

Детальніше...
 

Майстер-клас

e-mail Друк

Великдень – одне з найвизначніших народних свят, яке впродовж багатьох тисячоліть займає почесне місце серед календарних свят наших предків.

Традиційно, напередодні Великодня у музеї Богдана Хмельницького відбуваються святкові заходи: виставки, майстер-класи з писанкарства, ігрові заняття для дітей. Цей рік не став виключенням. Цікаву виставку, яка знайомить відвідувачів музею з історією святкування Великодня підготували екскурсоводи відділу Левченко Надія та Черниш Ірина.

Детальніше...
 

Майстер-клас у Суботові

e-mail Друк

11 квітня 2014 року у Суботівській ЗОШ І-ІІІ ступенів для учнів 6-9 класів відбувся майстер-клас з виготовлення традиційного українського віночка. Провела його екскурсовод відділу Суботівський історичний музей НІКЗ «Чигирин» Шмиголь С. П. Під час заняття учні мали змогу ознайомитися з традицією українського вінкоплетіння. Незважаючи на те, що майстриня сама не так давно займається даною справою, вона радо поділилася з дітьми своїми навичками.

Детальніше...
 
Сторінка 21 з 26

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!