Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

"Шляхами Васильківського: погляд через століття"

e-mail Друк

10 квітня у музеї Богдана Хмельницького відбулося урочисте відкриття виставки робіт учасників Всеукраїнського пленеру "Шляхами Васильківського".

Акція "Шляхами Васильківського: погляд через століття" започаткована 2004 року, коли святкували 150 років від дня народження видатного українського художника, академіка живопису Сергія Івановича Васильківського (1854 – 1917). Вона не має аналогів у сучасному культурно-мистецькому процесі. Її ціль – через 100 років відтворити характерні українські пейзажі, пам′ятки, об′єкти, які свого часу зобразив на своїх полотнах великий майстер.

Детальніше...
 

Майстер-клас до 8 Березня

e-mail Друк

Разом з весною до нас приходить довгоочікуване жіноче свято – 8 Березня.

Весна і мати – вічне джерело

Усього сущого, що в світі процвітає.

Від них обох іде живе тепло і це весну і матінку єднає.

Детальніше...
 

Майстер-клас у Суботові

e-mail Друк

Споконвіків одним із священних оберегів кожної української родини вважалася лялька-мотанка. Цей сакральний образ слугував людям ще 5000 років тому. Українці щиро вірили, що лялька-мотанка уособлює дух предків, є запорукою добробуту сім’ї.

Збереглася унікальна, чи не найдавніша в Україні, колекція ляльок-мотанок кінця ХІХ-початку ХХ ст., зібрана в селі Суботів відомим етнографом, настоятелем Михайлівської церкви Марком Федоровичем Грушевським та його дружиною Марією Іванівною.

Детальніше...
 

Флора і фауна Холодного Яру

e-mail Друк

Холодний Яр – багатий та різноманітний. Відома кожному українцю героїчна історія цього місця. Та не менш багатий світ флори і фауни. Казкові краєвиди, наповнені різнобарв’ям рослин та тварин, створюють неповторне враження єдності з природою. Доторкнутись до живого царства Холодного Яру, відчути магію його довкілля ви зможете, відвідавши фотовиставку «Флора і фауна Холодного Яру».

Детальніше...
 

Богдан Хмельницький у науковій та художній літературі

e-mail Друк

Ім’я Богдана Хмельницького і його діяльність протягом кількох століть викликають великий інтерес в Україні та за її межами. Важко перелічити види наукових розвідок і творів художньої літератури, в яких досліджується і змальовується постать гетьмана – наукові монографії, статті, романи, повісті, оповідання… До 365-ї річниці від початку Визвольної війни середини ХVІІ століття в музеї Богдана Хмельницького відкрилась тимчасова виставка «Богдан Хмельницький у науковій та художній літературі».

Детальніше...
 

Подарунок до свята

e-mail Друк

22 січня, в День соборності і свободи України, до НІКЗ "Чигирин" завітала делегація Міжрайонної громадської організації "Холодноярська Січ".

З нагоди цього державного свята генерал-отаман А.Василенко від імені цієї організації передав у дар до фондів заповідника 6 пам'ятних ювілейних монет Національного Банку України та 3 книги на історичну тематику для бібліотеки закладу.

Детальніше...
 
Сторінка 17 з 19

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!