Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

70-ті роковини Будянської трагедії

e-mail Друк

18 червня виповнюється 70 років від дня Будянської трагедії. В той страшний день німецько-фашистськими окупантами було знищено 83 місцеві жителі. Кожного року біля братської могили відбуваються заходи з вшанування пам'яті полеглих земляків.

Цього року на х.Буда проведено мітинг по вшануванню пам'яті жертв Будянської трагедії.

Детальніше...
 

Нова громадська ініціатива заповідника

e-mail Друк

Національним історико-культурним заповідником "Чигирин", до Дня журналіста, започатковано відзнаку "За особистий внесок у популяризацію історико-культурної спадщини Богданового краю".

Її першим номінантом став Степан Вінярський, який у 80-х роках ХХ ст. починав свою журналістську кар’єру в Чигиринській районній газеті.

Детальніше...
 

В НІКЗ "Чигирин" шукали гетьманський скарб

e-mail Друк

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей в НІКЗ "Чигирин" відбувся історико-краєзнавчий квест "Таємниця гетьманського скарбу". У квесті взяли участь учні 8-х класів Чигиринського НВК І-ІІІ ст. №3 (команда "Ерудит") та Чигиринської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (команда "Bogdan hill").

Детальніше...
 

Подарунок заповіднику

e-mail Друк

Нещодавно медельєр з м.Дніпропетровськ Дмитро Олександрович Піркл подарував НІКЗ "Чигирин" срібну пам’ятну медаль "Свято-Троїцький Мотронинський монастир. І повіє огонь новий над Холодним Яром".

Це вже не перший подарунок мецената нашому закладу. У 2008 р. він передав до фондів НІКЗ "Чигирин" колекцію срібних пам’ятних медалей, присвячених гетьманам України.

Детальніше...
 

Виставка "Воскресни, писанко!"

e-mail Друк

Напередодні Великодня в музеї Богдана Хмельницького відкрилася виставка «Воскресни писанко!», на якій представлені традиційні та нетрадиційні писанки. Серед нетрадиційних: писанки,оздоблені зерном, солоним тістом, виготовлені в техніці квілінг та орігамі, писанки-мотанки.

Детальніше...
 

"Шляхами Васильківського: погляд через століття"

e-mail Друк

10 квітня у музеї Богдана Хмельницького відбулося урочисте відкриття виставки робіт учасників Всеукраїнського пленеру "Шляхами Васильківського".

Акція "Шляхами Васильківського: погляд через століття" започаткована 2004 року, коли святкували 150 років від дня народження видатного українського художника, академіка живопису Сергія Івановича Васильківського (1854 – 1917). Вона не має аналогів у сучасному культурно-мистецькому процесі. Її ціль – через 100 років відтворити характерні українські пейзажі, пам′ятки, об′єкти, які свого часу зобразив на своїх полотнах великий майстер.

Детальніше...
 

Майстер-клас до 8 Березня

e-mail Друк

Разом з весною до нас приходить довгоочікуване жіноче свято – 8 Березня.

Весна і мати – вічне джерело

Усього сущого, що в світі процвітає.

Від них обох іде живе тепло і це весну і матінку єднає.

Детальніше...
 
Сторінка 16 з 18

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!