Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

До 110-ї річниці від дня народження Г.К.Міхненка

e-mail Друк

7 серпня 2020 року виповнюється 110 років від дня народження відомого краєзнавця і педагога Григорія Кириловича Міхненка.

Г.К.Міхненко народився на Київщині. Але його подальше життя було тісно пов’язане з Чигиринщиною. У довоєнний час він працював у школах сіл Рацеве, Боровиця, Тіньки, Зам’ятниця. Учасник Другої світової війни, має бойові нагороди.

Детальніше...
 

БФ соціального розвитку НІКЗ «Чигирин» за підтримки УКФ розпочинає реалізацію проєкту «Історія на дотик: Чигиринська фортеця»

e-mail Друк

Благодійний фонд соціального розвитку Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» отримав грант від Українського культурного фонду на реалізацію проєкту «Історія на дотик: Чигиринська фортеця» (в рамках програми «Інклюзивне мистецтво»).

Детальніше...
 

Відбулася презентація проєкту «Чигирин. Прогулянка старим містом»

e-mail Друк

19 червня 2020 року відбулася презентація проєкту «Чигирин. Прогулянка старим містом». Проєкт реалізовано Благодійним фондом соціального розвитку НІКЗ «Чигирин» у партнерстві з Національним історико-культурним заповідником «Чигирин» та Чигиринською міською радою протягом квітня-червня 2020 р.

Проєкт підготовлений та реалізований в рамках проєкту міні-грантів «ReHERIT: Спільна відповідальність за спільну спадщину» за фінансового сприяння Європейського Союзу та направлений на актуалізацію культурної спадщини Чигирина, підвищення туристичної привабливості міста, налагодження співпраці влади та громади.

Детальніше...
 

До уваги відвідувачів

e-mail Друк

На час проведення робіт по створенню постійної експозиції в Медведівському краєзнавчому музеї запрошуємо вас оглянути тимчасові виставки:

1. Документально-публіцистична виставка «Нас вбивали, бо ми – українці» присвячена темі геноциду проти української нації – Голодомору 1932-1933 років. За основу експозиції взяті архівні матеріали, спогади людей, які пережили Голодомор, дослідження провідних істориків та правників. Виставка підговлена та надана в тимчасове користування Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору».

Детальніше...
 

До уваги відвідувачів!

e-mail Друк

З 10 червня 2020 р. НІКЗ «Чигирин» поновлює прийом відвідувачів на всіх об’єктах закладу та їх екскурсійне обслуговування (згідно наказу НІКЗ «Чигирин» №37 від 04.06.2020).

В умовах карантину будуть діяти обмеження:

1. Відвідувачі допускаються лише на наявності респіраторів чи захисних масок, в тому числі виготовлених самостійно та дотримання соціальної дистанції 1,5м.

 


2. Кількість осіб в екскурсійній групі:

- на відкритих територіях – до 10 осіб;

- в приміщеннях музеїв (експозиціях) – до 5 осіб з урахуванням норми не більше однієї особи на 5-ти квадратних метрах.

 


3. Обслуговування екскурсійних груп здійснюється за попереднім записом. Інші екскурсії будуть проводитися за умови вільних експозиційних площ та екскурсоводів.

 


4. Тривалість екскурсій на відкритих територіях не більше 40 хв., в приміщеннях музеїв (експозиціях) – не більше 30 хв.

Тимчасово (до повного виходу з карантину) не проводяться екскурсії: оглядова «Резиденція Б. Хмельницького – Історія Замкової гори» та оглядова «Холодний Яр».

 


5. Графік роботи:

- експозиція музею Б. Хмельницького – вівторок-п’ятниця: з 8.00 до 17.00 год., субота-неділя та святкові дні: з 9.00 до 17.00 год., з санітарною перервою 15 хв. кожної години роботи;

- експозиція музею археології – понеділок-четвер: з 8.00 до 16.30 год, субота-неділя та святкові дні: з 9.00 до 16.30 год., з санітарною перервою 15 хв. кожної години роботи;

- Резиденція Б. Хмельницького, Замкова гора – понеділок-п’ятниця: з 8.00 до 18.00 год., субота-неділя та святкові дні: з 9.00 до 18.00 год;

- Суботівський історичний музей – понеділок-п’ятниця: з 8.00 до 17.00 год., субота-неділя та святкові дні: з 9.00 до 17.00 год, з санітарною перервою 15 хв. кожної години роботи;

- Стецівський етнографічний музей, Медведівський краєзнавчий музей – понеділок-п’ятниця: з 8.00 до 17.00 год., субота-неділя та святкові дні: з 9.00 до 17.00 год;

- філія Холодний Яр – понеділок-п’ятниця: з 9.00 до 18.00 год; субота-неділя та святкові дні: з 9.00 до 19.00 год.

Довідки за телефоном: (04730) 2-89-31; 2-59-71.

 

Відбулася онлайн-презентація виставкового проєкту «Зі щирою прихильністю до життя народного»

e-mail Друк

У квітні 2020 р. виповнилося 155 років від дня народження етнографа, педагога, церковного діяча Марка Федоровича Грушевського (1865-1938 рр.). До цієї події наукові співробітники Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» підготували виставковий проєкт «Зі щирою прихильністю до життя народного…», на якому представлено найбільш плідний етап життя Марка Федоровича – перебування на Чигиринщині.

Детальніше...
 

Проєкт «Чигирин. Прогулянка старим містом»

e-mail Друк

У 2019 р. Благодійним фондом соціального розвитку НІКЗ «Чигирин» спільно із Національним історико-культурним заповідником «Чигирин» та Чигиринською міською радою було підготовлено грантову заявку «Чигирин. Прогулянка старим містом», в рамках проєкту міні-грантів «ReHERIT: Спільна відповідальність за спільну спадщину». У грудні 2019 р. команда проєкту дізналася радісну новину, що він відібраний для реалізації. Після проходження переговорної процедури та підписання договору було розпочато реалізацію заходів по проекту.

Проєкт «Чигирин. Прогулянка старим містом» направлений на актуалізацію культурної спадщини Чигирина, підвищення туристичної привабливості міста, налагодження співпраці влади та громади.

Детальніше...
 
Сторінка 1 з 21

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!