Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Вітаємо переможців фотоконкурсу "Моя Чигиринщина"

e-mail Друк

18 травня 2018 р.  в музеї Б.Хмельницького відбулося нагородження переможців фотоконкурсу «Моя Чигиринщина».

Фотоконкурс, присвячений Міжнародному дню музеїв, проводився Національним історико-культурним заповідником «Чигирин» протягом березня-травня 2018 року.

На фотоконкурс було подано 60 робіт.

Конкурсною комісією були визначені переможці.

Детальніше...
 

До уваги відвідувачів!

e-mail Друк

Графік роботи музеїв та екскурсійних об'єктів НІКЗ "Чигирин" у святкові та вихідні дні:

1. Музей Б.Хмельницького, Резиденція Б.Хмельницького, Замкова гора, філіал "Холодний Яр"

26 травня 2018 р. - з 9.00 до 18.00 год.;

27 травня 2018 р. - з 9.00 до 18.00 год.;

28 травня 2018 р. - з 9.00 до 17.00 год (філія "Холодний Яр" - до 18 год.)..

2. Археологічний музей, Суботівський історичний музей, Стецівський етнографічний музей, Медведівський краєзнавчий музей

26 травня 2018 р. - з 9.00 до 17.00 год.;

27 травня 2018 р. - з 9.00 до 17.00 год.;

28 травня 2018 р. - з 9.00 до 17.00 год..

 

Шановні чигиринці та гості міста!

e-mail Друк

Національний історико-культурний заповідник "Чигирин" запрошує вас взяти участь у заходах, присвячених Міжнародному дню музеїв.

Програма заходів

17 травня

9.00-17.00 – тимчасова виставка "Що здобули і що надбали" (нові надходження до фондів НІКЗ "Чигирин") (музей Б.Хмельницького)

9.00-17.00 – фотовиставка "Моя Чигиринщина" (роботи учасників фотоконкурсу, музей Б.Хмельницького)

Детальніше...
 

Запрошуємо відвідати виставку!

e-mail Друк

27 квітня 2018 року в історико-архітектурному комплексі "Резиденція Б.Хмельницького" відкрилася тимчасова виставка "Війни лютує грізна круговерть". Вона складається з двох експозиційних розділів: один - спогад про війну, яка закінчилася 73 роки тому, в іншому представлено речі, що розповідають про війну, яка триває на території України з весни 2014 року.

Висловлюємо щиру вдячність всім, хто долучився до створення експозиції - учасникам АТО, волонтерам: Олегу Павлову, Ігорю Мотичку, Василю Поповичу, Катерині Павленко, Станіславу Курганському, Григорію Терещенку, Тарасу Пироженку, Олені Черноус.

Запрошуємо відвідати виставку!


 

До уваги відвідувачів сайту

e-mail Друк

У розділі "Віртуальні виставки" розміщено інформацію про комплекс речей, пов’язаних з подіями національно-визвольної боротьби на території Холодного Яру в 20-х роках ХХ ст., що зберігаються у фондах заповідника.

 

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція

e-mail Друк

18-20 квітня 2018 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) та Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Історичні, правові та природоохоронні аспекти збереження пам’ятних багатовікових дерев». У роботі конференції взяли участь представники Національного університету біоресурсів та природокористування України (м. Київ), Національного історико-культурного заповідника «Чигирин», Національного ботанічного саду ім.М.М.Гришка НАН України (м. Київ), НІКЗ «Гетьманська столиця» (м. Батурин), Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького (м. Черкаси), Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України (м. Біла Церква), Національного природного парку «Цуманська пуща» (Волинська обл.), Національного природного парку «Голосіївський» (м. Київ), ДУ «Інститут еволюційної екології» НАН України (м. Київ), фірми «Park Lesny» (Республіка Польща), приватні арбористи з Литви та представники інших організацій.

Детальніше...
 

У музеї Б.Хмельницького відкрилася виставка "Чигиринщина у вирі Української революції"

e-mail Друк

20 квітня 2018 р. в музеї Б.Хмельницького відбулося відкриття виставки «Чигиринщина у вирі Української революції».На виставці представлені речі, фото та документи пов’язані із активними учасниками революційних подій 1917-1923 рр. на Чигиринщині: родина Чучупаків, С.Коцур, Л.Рвачов; періодичні видання тих років, зокрема «Чигиринські вісти», що

Детальніше...
 
Сторінка 1 з 18

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!