Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

«Етнічна палітра Закарпаття»

e-mail Друк

15 червня в музеї Богдана Хмельницького відбулося відкриття виставки «Етнічна палітра Закарпаття в музейних збірках Ужгородського скансену». Ця виставка є результатом двосторонньої угоди між Закарпатським музеєм народної архітектури та побуту і Національним історико-культурним заповідником «Чигирин».

Детальніше...
 

До уваги відвідувачів!

e-mail Друк

З 10 червня 2021 р., у зв'язку з переходом до "зеленого рівня" епідемічної безпеки, НІКЗ "Чигирин" проводить екскурсійне обслуговування з обмеженням кількості відвідувачів у групі:

Детальніше...
 

До уваги відвідувачів НІКЗ "Чигирин"!

e-mail Друк

Графік роботи музеїв та екскурсійних відділів НІКЗ "Чигирин" у святкові та вихідні дні 19, 20, 21 та 26, 27, 28 червня 2021 р.:

Музей Б.Хмельницького, "Резиденція Б.Хмельницького", Суботівський історичний музей:

Детальніше...
 

День музеїв у НІКЗ "Чигирин"

e-mail Друк

18 травня музейна спільнота відзначає Міжнародний день музеїв. НІКЗ «Чигирин» традиційно приєднується до акції та запрошує вас взяти участь у заходах.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

14 ТРАВНЯ 2021 р. (п’ятниця)

14 год. 15 хв. – презентація авторської екскурсії «Минуле і сучасне Чигиринської фортеці XVII ст.: стежками Замкової гори» (Замкова гора)

Детальніше...
 

До уваги відвідувачів!

e-mail Друк

З 14 травня 2021 р. відновлюється екскурсійне обслуговування в приміщеннях музеїв НІКЗ "Чигирин" з дотриманням карантинних вимог (до 5-ти осіб в екскурсійній групі).

18 травня, в Міжнародний день музеїв, в музеях Б.Хмельницького, археології в м. Чигирин та Медведівському краєзнавчому музеї - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ (вхід вільний).

Наказ №25 від 14.05.2021 р.

 

Акція "Від Богдана до Тараса"

e-mail Друк

7 квітня 2021 р. співробітники філіалу «Холодний Яр» НІКЗ «Чигирин» передали співробітникам Шевченківського національного заповідника холодноярські деревця дуба звичайного – самосівні дубочки неподалік Дуба Максима Залізняка – одного з наймогутніших і найстаріших дерев України. Ця подія відбулася в рамках акції "Від Богдана до Тараса". Наступного дня саджанці висадили в Шевченківському національному заповіднику (м. Канів). Так символічно поєдналися дві визначні постаті українського народу.

 

Запрошуємо відвідати виставки

e-mail Друк

26 лютого 2021 р. у музеї Богдана Хмельницького презентовано тимчасові виставки, одна з яких «…Хотілось побачити, де він “отой Чигирин”…», присвячена родині Косачів та їхньому зв’язку з Чигиринщиною. Виставку представила учений секретар НІКЗ «Чигирин» Яніна Діденко, що займалась дослідженням даної теми.

Виставка «Сорочку мати вишила мені…» присвячена унікальному явищу української культури і побуту – вишитій сорочці. Тут експонуються чоловічі, жіночі і дитячі сорочки кінця ХІХ – початку ХХ ст., що зберігаються у фондах НІКЗ «Чигирин».

Детальніше...
 
Сторінка 1 з 22

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!