Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Запрошуємо на майстер-класи!

e-mail Друк

Дорогі друзі!

Запрошуємо вас під час шкільних канікул до "Творчої музейної майстерні".

Розклад майстер-класів:

27 березня - іграшка з кукурудзяного листя "Стецівська лялька";

28 березня - лялька-мотанка "Вербниця";

29 березня - витинанка "Куб-тунель".

Початок майстер-класів о 14.00 год. в музеї Б. Хмельницького.

Вартість участі у майстер-класі - 15 грн. (на витратні матеріали).

Попередній запис за телефоном: 2-59-71; 099-371-51-48.

 

Увага! Конкурс

e-mail Друк

Національний історико-культурний заповідник "Чигирин" з 5 березня по 18 травня 2018 року включно проводить відкритий фотоконкурс «Моя Чигиринщина», присвячений Міжнародному дню музеїв.

Положення про проведення відкритого конкурсу фотоаматорів «Моя Чигиринщина»,

присвяченого Міжнародному дню музеїв.

Тема конкурсу: Конкурсні фотороботи мають бути зроблені на території Чигиринського краю.

Детальніше...
 

До уваги відвідувачів!

e-mail Друк

Графік роботи музеїв та екскурсійних відділів НІКЗ "Чигирин" у святкові та вихідні дні:

8-9 березня 2018 р. - з 9.00 год до 16.00 год;

10-11 березня 2018 р. - з 9.00 год до 17.00 год.

 

В Черкаській галереї народного мистецтва відкрилася виставка робіт Євгена Поступайла

e-mail Друк

18 січня 2017 року в Черкаській галереї народного мистецтва України відбулося відкриття виставки «Головківська миска: з глибини віків», на якій представлені роботи Заслуженого майстра народної творчості України, співробітника НІКЗ «Чигирин» Євгена Поступайла.

Євген працює у заповіднику з 2006 року. Він взяв на себе відповідальну місію продовжувача славних традицій головківської кераміки, за досить короткий час успішно опанувавши основи головківського розпису, особливістю якого є фляндрівка.

Детальніше...
 

Національний історико-культурний заповідник "Чигирин": підсумки 2017 року

e-mail Друк

В році, що минув, в Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин» відбулося багато цікавих подій. Пропонуємо вашій увазі підсумки роботи закладу за 2017 рік.

Об’єкти заповідника в цьому році відвідало 125257 осіб. Для нашого закладу це рекордна кількість відвідувачів за рік. Було проведено 3290 екскурсій. Музеї та об’єкти заповідника відвідали гості з усіх регіонів України, в т.ч. Криму, та з-за кордону: США, Австралії, Франції, В’єтнаму, Канади, Литви, Швеції та ін..

Детальніше...
 

Нові надходження

e-mail Друк

9-10 листопада 2017р. в Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин» відбулася VI науково-практична конференція «Чигиринщина: історія і сьогодення». У роботі конференції взяли участь науковці, викладачі та музейні працівники, які представляли 18 історико-культурних заповідників, музейних закладів, науково-дослідних установ з різних куточків України, а також краєзнавці та студенти. Учасники та гості конференції у своїх вітальних виступах побажали успішного розвитку НІКЗ «Чигирин» та натхненної праці його співробітникам. Разом з щирими побажаннями було передано і подарунки до фондів заповідника.

Детальніше...
 

VI науково-практична конференція «Чигиринщина: історія і сьогодення»

e-mail Друк

9 листопада 2017 р. в Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин» розпочала роботу VI науково-практична конференція «Чигиринщина: історія і сьогодення», присвячена підведенню підсумків вивчення музейних збірок, писемних, археологічних, етнографічних джерел в історії Чигиринського краю. Робота конференції відбуватиметься за такими тематичними напрямками: археологічні дослідження Чигиринщини, Чигиринщина у XVI-XXI ст.ст., історичні постаті України та Чигиринщина, культурна спадщина Чигиринщини, релігійне життя України та Чигиринщина, актуальні питання історії та сьогодення музейництва, пам'яткоохоронної справи, краєзнавства, музейні колекції.

Детальніше...
 
Сторінка 1 з 18

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!