Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Увага! Зміна у графіку роботи!

e-mail Друк

На підставі Постанови Кабінету Міністрів України №1100 від 11.11. 2020 року та рекомендацій Міністерства культури та інформаційної політики України, графік роботи екскурсійних об’єктів НІКЗ «Чигирин» змінюється!

Робочі дні: понеділок-п’ятниця (8 год. – 17 год). Вихідні дні: субота – неділя.

Детальніше...
 

Оголошується конкурс дитячих малюнків!

e-mail Друк

Національний історико-культурний заповідник "Чигирин" оголошує про проведення відкритого конкурсу дитячих малюнків "Пам’ятки Чигиринщини: дитячий погляд", присвяченого 425-ій річниці з дня народження Богдана Хмельницького та історико-культурній спадщині Чигиринщини.

Положення про проведення відкритого конкурсу малюнків «Пам’ятки Чигиринщини: дитячий погляд»

Національний історико-культурний заповідник "Чигирин" з 9 листопада по 20 грудня 2020 року включно проводить відкритий конкурс малюнків "Пам’ятки Чигиринщини: дитячий погляд", присвячений 425-ій річниці з дня народження Б. Хмельницького та історико-культурній спадщині Чигиринщини.

Детальніше...
 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЄКТУ «ІСТОРІЯ НА ДОТИК: ЧИГИРИНСЬКА ФОРТЕЦЯ»

e-mail Друк

3 листопада 2020 року в м. Чигирин, на Замковій горі відбулася презентація проєкту «Історія на дотик: Чигиринська фортеця» для ЗМІ та громадськості. Присутні на презентації оглянули тактильну модель Чигиринської фортеці, що встановлена біля бастіону Дорошенка та дізналися більше про її історію та конструктивні особливості.

Детальніше...
 

До уваги відвідувачів

e-mail Друк

З 2 листопада 2020 року змінюється графік роботи музею археології в м.Чигирин: вівторок-п'ятниця – з 8.00 до 17.00 год.; субота-неділя – з 9.00 до 17.00 год.;

вихідний день – понеділок (наказ №70 від 02.11.2020 р.)

 

«Врятовані святині»

e-mail Друк

Напередодні свята Покрови в музеї Богдана Хмельницького відкрилася тимчасова виставка «Врятовані святині». На ній представлено 20 ікон ХІХ століття з фондової збірки НІКЗ «Чигирин». 10 з них надійшли в складі колекції Чигиринського краєзнавчого музею. Ще 9 пам’яток врятували від знищення небайдужі жителі Суботова, Івківець, Медведівки, Красносілля, Чигирина. 1 ікона була передана Київською міською митницею ДФС.

Детальніше...
 

Заходи до 425-ї річниці з дня народження гетьмана Б Хмельницького

e-mail Друк

З метою гідного відзначення цього року 425-ї річниці з дня народження гетьмана Війська Запорозького Богдана Хмельницького науковці Національного заповідника «Хортиця», історики та краєзнавці Запорізької та Дніпропетровської областей, представники громадськості та козацьких організацій України виступили з ініціативою виготовлення копії надбанного хреста та встановлення його біля Іллінської церкви в с. Суботів. За взірець взято металевий надбанний хрест Свято-Покровської церкви Микитинської Січі, що зберігається у Нікопольському краєзнавчому музеї.

Детальніше...
 

До уваги відвідувачів!

e-mail Друк

З метою запобігання поширенню COVID-19 з 8 жовтня 2020 р. призупинено відвідування та екскурсійне обслуговування у відділі «Стецівський етнографічний музей» (с. Стецівка) НІКЗ «Чигирин» терміном 14 днів.

 
Сторінка 1 з 22

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!