Ви тут: Головна Новини Презентація Себастопол
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Презентація Себастопол

e-mail Друк

Дружба між Чигирином та американським містом Себастополем розпочалась в 1992 році. Завдяки спільній діяльності громадських організацій «Друзі Чигирина» та «Всесвітні друзі Себастопола» було організовано десятки міжнародних обмінів, участь в яких взяли близько 200 чигиринців.

Громади обох міст могли вільно обмінюватись ідеями, поглядами та інформацією з метою поглиблення культурних та економічних зв’язків між народами світу, сприяння справам миру, дружби і довіри.

За 28 років дружби вдалось реалізувати ряд соціальних програм на користь містян Чигирина та Себастопола. Зокрема, в 2019 році до Чигирина прибув гуманітарний вантаж, вагою більше трьох тонн для Чигиринської районної лікарні від благодійної організації Project C.U.R.E, за фінансової підтримки міста-побратима Себастопола.

В 2020 році ,за ініціативи НІКЗ «Чигирин» було розпочато збір коштів для реалізації проєкту «Музей дітям – діти музею», метою якого є створення дитячих куточків в музеях Чигиринщини. Друзі з Себастопола також долучились до спільнокошту і стали доброчинцями проєкту, профінансувавши 45% необхідної суми.

Дякуємо нашим друзям за вагомий внесок та підтримку, сподіваємось на подальшу співпрацю.

Юлія Барвінок, молодший науковий співробітник

 

 

 

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!