Ви тут: Головна Новини Проєкт «Чигирин. Прогулянка старим містом»
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Проєкт «Чигирин. Прогулянка старим містом»

e-mail Друк

У 2019 р. Благодійним фондом соціального розвитку НІКЗ «Чигирин» спільно із Національним історико-культурним заповідником «Чигирин» та Чигиринською міською радою було підготовлено грантову заявку «Чигирин. Прогулянка старим містом», в рамках проєкту міні-грантів «ReHERIT: Спільна відповідальність за спільну спадщину». У грудні 2019 р. команда проєкту дізналася радісну новину, що він відібраний для реалізації. Після проходження переговорної процедури та підписання договору було розпочато реалізацію заходів по проекту.

Проєкт «Чигирин. Прогулянка старим містом» направлений на актуалізацію культурної спадщини Чигирина, підвищення туристичної привабливості міста, налагодження співпраці влади та громади.

В результаті реалізації проєкту планується створення інтерактивного пішохідного туристичного маршруту, який включатиме 10 інформаційних стендів в межах історичного центру міста. Стенди міститимуть зображення історичного ландшафту Чигирина початку ХХ ст. – світлини фотографа-чигиринця єврея М. Сквірського з колекції НІКЗ «Чигирин», приватних збірок, архівів. Крім того на стендах буде вміщено інформацію про пам’ятки і об’єкти (збережені чи незбережені), QR-коди (на базі платформи izi.travel) із додатковими зображеннями та текстами українською і англійською мовами, аудіофайлами. Стенди будуть розміщені на місцях, з яких були зроблені світлини.

Проєкт розпочався в березні та триватиме до липня 2020 р.

Реалізується за фінансового сприяння Європейського Союзу.

 


 

 

 

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!