Ви тут: Головна Новини «Весняний дивограй» у музеї Б.Хмельницького
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

«Весняний дивограй» у музеї Б.Хмельницького

e-mail Друк

26 травня 2017 року в музеї Богдана Хмельницького НІКЗ «Чигирин» відкрилася виставка «Весняний дивограй» учнів класу образотворчого мистецтва Чигиринської дитячої музичної школи. Активна співпраця музичної школи з заповідником триває вже кілька років. Учні класу образотворчого мистецтва є постійними учасниками та переможцями творчих конкурсів, які організовує заповідник. Вже вдруге в музеї експонуються художні твори учнів цього класу.

На виставці представлені роботи Капусти Марії, Зими Едуарда, Діденко Анастасії, Лебеденко Вікторії, Капусти Яни, Нечипоренко Єлизавети, Демиденко Софії, Руденко Анастасії, Огиренко Ірини, Патлань Марії, Патлань Анни, Сопільняк Євгенії, Щербань Сергія, Дяченко Марії, Майбороди Інни.

Відділ образотворчого мистецтва при музичній школі працює вже більше 20 років. Діти мають можливість професійно навчатися майстерності володіння олівцем і пензлем, долучатися до джерел народного мистецтва. Розкривати і розвивати свої творчі здібності допомагає учням викладач Пелешко Лідія Михайлівна, яка працює в школі з дня заснування художнього відділу.

Учні класу образотворчого мистецтва є постійними учасниками культурно-мистецьких заходів нашого міста та області, учасниками різноманітних виставок та конкурсів. Роботи учнів з Чигиринщини завжди високо оцінюються журі конкурсів, що підтверджується багатьма дипломами та грамотами.

До експозиції виставки увійшло близько 65 робіт. Це реалістичні та фантазійні роботи казкової, етнографічної, історичної, патріотичної тематики, які вражають щирістю та безпосередністю. Представлені на виставці дитячі малюнки різні за темами та сюжетами, виконані в різних техніках (гуаш, олія, акрил, пластилін), але об'єднані безмежною фантазією та оригінальностю творчого мислення, піднесеним настроєм, яскравими фарбами та життєствердним сприйняттям світу.

Під час відкриття виставки з теплими та щирими словами привітань і побажань до юних художників звернулися директор Чигиринської районної дитячої музичної школи Лариса Миколаївна Філоненко, викладач класу образотворчого мистецтва Лідія Михайлівна Пелешко, заступник генерального директора НІКЗ «Чигирин» з наукової роботи Світлана Федорівна Павлова. А весняний настрій всім присутнім створив дитячий ансамбль «Веселі нотки».

Виставка експонуватиметься до 18 червня 2017 р. Тож запрошуємо всіх чигиринців та гостей міста поринути у чарівний світ дитячої творчості!

Олена Трощинська,

молодший науковий співробітник

 

 

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!