Ви тут: Головна Новини Заповідник "Чигирин" на Арсеналі Ідей
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Заповідник "Чигирин" на Арсеналі Ідей

e-mail Друк

Протягом п'яти днів з 5 по 9 квітня 2017 року Національний історико-культурний заповідник «Чигирин» брав участь у ІІІ Інтерактивному освітньому фестивалі для дітей і підлітків «Арсенал Ідей» в м.Київ.

Цього року гостям фестивалю було запропоновано 12 інтерактивних майстерень, об’єднаних однією темою, наприклад, музика, література, етнографія та ін.

Наш заклад розмістився в майстерні історії. Для наших відвідувачів було запропоновано велику освітньо-ігрову програму. Найменші мали можливість пройти лабіринтом до Чигиринської фортеці, поскладати кубики із зображеннями пам’яток заповідника та картин з фондової колекції нашого закладу, розфарбувати флаєр-розмальовку із зображенням стародавнього Чигирина.

Для старших було запропоновано гру меморі «Сформуй музейну колекцію», під час якої діти знайомились з цікавими предметами з колекції музею Богдана Хмельницького. Родзинкою стенду стала копія пічної кахлі «Сотник і джура» (XVII ст.), знайдена під час археологічних розкопок в приміському маєтку Хмельницьких в с.Суботів, оригінал якої зберігається в музеї Б.Хмельницького.

Людно та весело було на мега-ходилці «В пошуках гетьманського скарбу». Можна було і пограти, кидаючи великий м’який кубик, і дізнатися багато цікавого про Чигиринщину, і перевірити свої знання, відповідаючи на запитання. А задоволені посмішки відвідувачів стали для нас найкращою нагородою.

«Арсенал Ідей» знову порадував чудовою атмосферою, добрими зустрічами та знайомствами, надихнув на нові ідеї. До зустрічі на «Арсеналі Ідей – 2018».

 

Олена Трощинська,

Яніна Діденко

 

 

 

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!