Ви тут: Головна Новини В «Резиденції Богдана Хмельницького» створили зимову казку
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

В «Резиденції Богдана Хмельницького» створили зимову казку

e-mail Друк

Національним історико-культурним заповідником «Чигирин» з 10 жовтня по 10 грудня 2016 р. проводився відкритий конкурс дитячої творчості «Зимова казка дитячими руками», присвячений новорічно-різдвяним святам та традиціям українців у двох номінаціях: малюнок та декоративно-прикладне мистецтво у трьох вікових категоріях. У конкурсі взяли участь учні шкіл м. Чигирина та Чигиринського району, класу образотворчого мистецтва Чигиринської дитячої музичної школи, Чигиринського будинку дитячої та юнацької творчості, художньої студії «Сузір’я» (м. Черкаси), Смілянської ЗОШ №13. Всього на конкурс подано 145 малюнків та виробів декоративно-прикладного мистецтва.

16 грудня в історико-архітектурному комплексі «Резиденція Богдана Хмельницького», що в ці дні перетворилася на Резиденцію Святого Миколая, відкрилася тимчасова виставка «Зимова казка дитячими руками», на якій представлені роботи учасників конкурсу та відбулося нагородження переможців та призерів.

Щиро вітаємо з перемогою Велько Вероніку, Капусту Марію, Замшу Анастасію, Богдана та Дениса Сакар, Пишну Наталію, Федоренко Марію, Капусту Яну, Едуарда Зиму, Собко Вадима, Мельника Еріка, Заїченко Ольгу, Кравченко Анастасію, Майбороду Інну, Васюру Єлизавету, Бугайову Софію, Хижкову Анастасію та гурток «Творчість». Кожен виріб, представлений на виставці, унікальний і неповторний, бо в нього вкладено тепло дитячих сердець, світлий погляд на світ довкола.

Дякуємо відділу освіти Чигиринської районної адміністрації за допомогу в організації конкурсу та Чигиринській міській раді за фінансову підтримку.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку!

Олена Трощинська, молодший науковий співробітник

 

 

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!