Ви тут: Головна Новини День козацтва в заповіднику
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

День козацтва в заповіднику

e-mail Друк

14 жовтня в нашій державі відзначали День захисника України, День Українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці, а чигиринці цього дня святкували ще й День міста. До святкувань долучилися і працівники Національного історико-культурного заповідника «Чигирин».

В каплиці Святої Покрови, що знаходиться біля музею Б.Хмельницького, відбувся молебень в пам'ять про загиблих жителів м. Чигирина, який відправив о. Василь Циріль.

На центральній площі Чигирина до уваги чигиринців та гостей міста було представлено виставку «Чигиринщина – козацький край» та освітньо-розважальну програму для дітей. З величезним задоволенням і діти, і дорослі складали кубики «Дивокрай» та розмальовували мега-розфарбовку «Диво-місто».

В історико-архітектурному комплексі «Резиденція Б.Хмельницького» цього дня проходила виставка «Відроджені святині», на якій відвідувачі могли познайомитися з відреставрованими іконами Чигиринщини з фондової збірки НІКЗ «Чигирин».

В музеї Б.Хмельницького відбувся майстер-клас, на якому діти та дорослі виготовляли козака на коні з глини.

Не залишалися без роботи в цей день і екскурсоводи закладу, адже відвідувачів, які бажали познайомитися з історією першої козацької столиці, було чимало.


Олена Трощинська, молодший науковий співробітник

 

 

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!