Ви тут: Головна Новини Відбулось розкриття пропозицій конкурсних торгів
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Відбулось розкриття пропозицій конкурсних торгів

e-mail Друк

21 березня 2016 року о 10:00 годині (за київським часом) у приміщенні Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» за адресою вул. Грушевського,26 м. Чигирин, у рамках проведення процедури відкритих торгів, відбулось розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю Послуги у сфері громадського порядку та громадської безпеки ДК 016:2010 - код 84.24.1 (послуги охорони приміщення, майна та прилеглої території) (ДК 021-2015 – код 75242000-4 послуги з охорони правопорядку та громадського порядку). Дана процедура проводилась згідно положень Закону України «Про здійснення державних закупівель» та відповідно до норм чинного законодавства.

У процедурі розкриття пропозицій взяли участь: від замовника НІКЗ «Чигирин» члени комітету з конкурсних торгів та представники трьох учасників, які подали свої пропозиції, а саме Приватне підприємство «Шериф-захист», Управління поліції охорони в Черкаській області та ТОВ «Т-С-К», суми пропозицій учасників склали 2321081,28 грн., 2595818,40 грн., 2267697,60 грн. відповідно.

Тобто вже сьогодні можна стверджувати, що обрана НІКЗ «Чигирин» відкрита та конкурентна процедура державних закупівель дозволила отримати найбільш економічно вигідну тендерну пропозицію від учасників торгів та зекономити на послугах з охорони громадського порядку та громадської безпеки, у порівнянні із фінансовим планом підприємства, більше мільйона гривень.

Присутніми на процедурі були представники громадської організації АВТОМАЙДАН-ЧЕРКАСИ, Черкаського осередку Цивільного корпусу Азов, Управління захисту економіки в Черкаській області.

Під час проведення процедури велась фото та відео фіксація. За результатами даної процедури складено протокол, який був підписаний представниками учасників та членами комітету з конкурсних торгів.

 

 

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!