Ви тут: Головна Новини Урочиста академія
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Урочиста академія

e-mail Друк

28 грудня 2015 року в історико-архітектурному комплексі "Резиденція Б.Хмельницького" відбулось спільне засідання урочистої академії науковців НІКЗ "Чигирин" та навчально-наукового інституту історії та філософії Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького з нагоди 420-ї річниці видатного творця Української козацької держави.

Під час засідання, яке пройшло в атмосфері активної дискусії, були обговорені найбільш проблемні питання життя та діяльності Богдана Хмельницького. З великим інтересом присутні ознайомилися з виступами докторів історичних наук, професорів Н.І.Земзюліної, А.Г.Морозова, А.Ю.Чабана, В.М.Лазуренка, студента IV курсу ЧНУ ім.Б.Хмельницького О.В.Компанційця, науковців НІКЗ "Чигирин" С.Ф.Павлової, О.О.Пискун, В.І.Гуглі, О.І.Чепурного.

Ім'я видатного гетьмана до цього часу оповите різноманітними легендами та міфами. Завданням науковців є детальний аналіз всієї наявної інформації про цю непересічну особистість, щоб якомога об’єктивніше використати зібрані матеріали у науковій та освітній роботі.

О.І.Чепурний, заввідділом науково-освітньої роботи

 

 

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!