Ви тут: Головна Новини ІІ міжнародна науково-практична конференція
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

ІІ міжнародна науково-практична конференція

e-mail Друк

22-25 жовтня 2015 р. відбулася ІІ міжнародна науково-практична конференція «Історичні, правові та природоохоронні аспекти збереження пам’ятних багатовікових дерев». Співорганізаторами заходу виступили Національний університет біоресурсів і природокористування України, Національний історико-культурний заповідник «Чигирин», Державний дендрологічний парк «Олександрія», Федерація арбористів Польщі.

Конференція проходила у містах Київ, Біла Церква та м. Чигирин. В її роботі також взяли участь науковці Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришка, Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, Національного університету ім Б.Хмельницького (м. Черкаси), Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.

Традиційно учасники конференції поділились новими дослідженнями довкілля, проблемами та досвідом у збереженні вікових дерев. Надзвичайно важливою була участь фахівців із Польщі, які на практиці демонстрували роботу томографа дзеркального «PICUS 3». Було обстежено ряд вікових дерев Національного університету біоресурсів і природокористування України, Державного дендрологічного парку «Олександрія» та тисячолітній дуб М.Залізняка Національного історико-культурного заповідника «Чигирин». Після опрацювання даних томографа будуть зроблені висновки щодо стану вікових дерев та розроблені рекомендації з подальшого їх утримання та збереження. За попередніми висновками пам’ятка природи дуб М.Залізняка перебуває в задовільному стані.


Щиро дякуємо за багаторічну співпрацю співробітникам Національного університету біоресурсів і природокористування України, фахівцям Федерації арбористів Польщі, іншим учасникам конференції, меценатам та благодійникам, які долучились до проведення природоохоронного заходу.

Чепурна І.В.

Ст. науковий співробітник

відділу охорони пам’яток НІКЗ «Чигирин»

 

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!