Ви тут: Головна Новини «В моїм гончарстві – і розрада, й святість…»
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

«В моїм гончарстві – і розрада, й святість…»

e-mail Друк

У виставковому залі музею Богдана Хмельницького НІКЗ «Чигирин» розпочала роботу персональна виставка Заслуженого майстра народної творчості України, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, працівника Національного історико – культурного заповідника «Чигирин» Євгена Поступайла.

Роботи Євгена вражають яскравістю, професійністю виконання та різноманітністю. Кожен виріб по-своєму неповторний. Високого рівня майстрові вдалося досягти завдяки поєднанню ґрунтовного вивчення традицій декоративного розпису та творчого підходу до гончарної справи.

Своєю наполегливою працею, Євген Поступайло відновив славнозвісний головківський розпис, підняв виготовлення керамічних виробів на якісно вищий виконавський та мистецький рівень.

Твори гончаря знаходяться в музеях України та приватних колекціях. Значна частина його робіт зберігається у фондах Національного історико – культурного заповідника «Чигирин».

На виставці представлено різноманітний посуд: миски, глечики, молочники, набори для вареників, салатниці, горнята для печені та багато іншого.

На даний час Заслужений майстер народної творчості України Євген Поступайло несе службу в лавах Збройних Сил України.

 

 

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!