Ви тут: Головна Новини Дні європейської спадщини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Дні європейської спадщини

e-mail Друк

В НІКЗ «Чигирин» 19 вересня в рамках Днів європейської спадщини відбулося кілька цікавих заходів. До них були запрошені всі, хто мав бажання взяти в них участь.

У Суботові до віковічних культурних цінностей українців, які є невід'ємною складовою загальноєвропейської спадщини, мали змогу долучитися численні гості з різних куточків України. І дорослі, і діти з задоволенням розважалися іграми та забавлянками старого Суботова, виплітали віночки з природніх матеріалів та мотали ляльки-мотанки на майстер-класах. Всі учасники отримали чимало позитивних емоцій.


У другій половині дня програма заходів продовжилася в м.Чигирин. Чигиринці та гості нашого міста ознайомилися з фотовиставкою «Ми – майбутнє України», яка розповідає про співпрацю нашого закладу з юним поколінням. У сквері біля музею Б.Хмельницького кілька дитячих команд почергово змагалися у грі-ходилці «В пошуках гетьманського скарбу». По завершенні всі учасники гри отримали заохочувальні призи.


На території історико-архітектурного комплексу «Резиденція Б.Хмельницького» (вхід до якого цього дня був безкоштовний, як і решта заходів) дорослі і діти мали змогу прилучитися до майстер-класів з виготовлення глиняної іграшки (керівник – Наталя Атамась), ниткографії (керівник – Лідія Супряга), ляльки-мотанки (керівник – Ольга Пискун).


Чудова, по-справжньому літня погода додала позитиву гарному настрою всім учасникам нашого дійства.

О.Чепурний, заввідділом науково-освітньої роботи

 

 

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!