Ви тут: Головна Масово-освітня робота СТОРІНКА ДЛЯ ДІТЕЙ Чигиринський край очима дітей
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Чигиринський край очима дітей

e-mail Друк

Протягом січня-березня 2014 року Національний історико-культурний заповідник "Чигирин" реалізував проект "Освітньо-творчий діалог "Чигиринський край очима дітей". Учасниками стали учні начальних закладів Чигиринського району віком від 7 до 15 років.

Однією зі складових проекту стало проведення відкритого конкурсу дитячої творчості "Чигиринський край очима дітей", присвяченого культурній спадщині Чигиринщини, що проводився у трьох номінаціях: малюнок, декоративно-прикладне мистецтво та вірш або есе. Проведенням конкурсу ми хотіли заохотити дитячу творчість, підтримати талановитих дітей та привернути їхню увагу до історико-культурної спадщини нашого краю.

З 21 березня, протягом місяця, у музеї Б.Хмельницького діяла підсумкова виставка робіт дитячої творчості "Чигиринський край очима дітей", на якій було представлено понад 170 малюнків та виробів декоративно-прикладного мистецтва. Відвідувачі мали змогу побачити роботи, виконані в різних видах образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва: живопис, графіка, бісероплетіння, орігамі, декупаж, традиційна вишивка, вишивка стрічками, аплікації, живопис на склі, випалювання по дереву, вироби із сірників, дерева, солоного тіста, пластиліну, гіпсу, ляльки-мотанки.

Всі учасники конкурсу дуже старалися. Вони все робили від душі, від чистого дитячого серця, в якому горить зіронька творчості.

Та кожна тимчасова виставка закінчується. А для того, щоб дитячі роботи побачила якнайбільша кількість людей, ми вирішили зробити віртуальну виставку "Чигиринський край очима дітей", на якій представлені найкращі роботи наших конкурсантів.


 

 
Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!