Ви тут: Головна Новини Проект "Освітньо-творчий діалог "Чигиринський край очима дітей"
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Проект "Освітньо-творчий діалог "Чигиринський край очима дітей"

e-mail Друк

25 лютого в музеї Б.Хмельницького в рамках роботи "Творчої музейної майстерні" відбувся майстер-клас із крапкового розпису. Учасники майстер-класу дізналися, що таке крапковий розпис і як він виник та спробували самі попрацювати в цій техніці. Їхні котики вийшли цікавими, оригінальними, незвичайними, несхожими один на одного.

А 27 лютого, напередодні приходу весни, юні майстри вчилися виготовляти підвісну пташку із соломки.

Вже завершився прийом творчих робіт на конкурс дитячої творчості "Чигиринський край очима дітей". Всього на конкурс надійшло більше 180 робіт у трьох номінаціях: малюнок, декоративно-прикладне мистецтво, вірш або есе. Тож тепер перед конкурсною комісією стоїть непросте завдання: серед цього розмаїття надзвичайно цікавих робіт обрати переможців та лауреатів конкурсу.

Підсумком конкурсу стане виставка творів конкурсу дитячої творчості у музеї Б.Хмельницького. Проведення виставка є частиною проекту "Освітньо-творчий діалог "Чигиринський край очима дітей", що реалізується заповідником в межах проекту Українського центру розвитку музейної справи "ProMuseum", за підтримки МФ "Відродження", МБФ "Україна 3000".

Олена Трощинська, молодший науковий співробітник


 

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!