Ви тут: Головна Новини Зустріч з поетесою Людмилою Паниченко
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Зустріч з поетесою Людмилою Паниченко

e-mail Друк

19 листопада 2013 року в музеї Богдана Хмельницького відбулася зустріч з поетесою, членом Національної спілки письменників України нашою землячкою Людмилою Паниченко. Вона є автором книг віршів "Відлуння синьої зорі", "Обриси крила", "Сяйво метеориту", "Листи на снігу", "Не сполохни любов", книг для дітей "П'ять братів живуть у хаті", "Кладочка", "Дарунки лісовика", "Равликова хатка". Людмила Василівна перекладає вірші англомовних поетів та пише казки англійською мовою. Крім України, друкується ще й в Канаді, Австралії, Америці.

Під час зустрічі поетеса познайомила присутніх зі своєю творчістю. Вірші Людмили Паниченко відтворюють події минулого і сьогодення. Вона багато пише на екологічну тематику. Її життєве кредо - жити в гармонії з природою, з навколишнім середовищем, творити добро на землі. В поетичному доробку Людмили Василівни є багато віршів на історичну тематику. Місто Чигирин - колишня столиця Української козацької держави, де народилася поетеса, мало великий вплив на формування її світогляду. Тому в багатьох своїх віршах вона згадує свій рідний край, людей, серед яких вона виросла.

Людмила Паниченко подарувала заповіднику книгу "Черкащина – духовності скарбниці" і збірку власних поезій "Зоря в терновому вінку".

Працівники заповідника подякували Людмилі Василівні за її поезії, побажали їй натхнення, творчих успіхів, міцного здоров'я, невичерпної наснаги, відзначивши, що інколи для кращого сприйняття сухих історичних фактів під час екскурсії не вистачає родзинки, яка б прикрасила текст, поєднала екскурсовода і слухача. Тоді на допомогу приходять вірші Людмили Паниченко про Чигирин, Замкову гору:

Я з міста, де гетьманська булава

Виборювала долю України,

Біля гори росла чигир-трава,

А на полях волошки сині-сині…

Олена Трощинська, молодший науковий співробітник

 

 

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!