Ви тут: Головна
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Подяка Нераденко Тетяні Миколаївні

e-mail Друк

Нещодавно бібліотека Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» поповнилася новим виданням – «Словник-довідник з археології Черкащини». Його автором є професійний археолог, кандидат історичних наук, методист відділення історії МАН України Нераденко Тетяна Миколаївна. Кілька примірників цього видання були подаровані автором заповіднику.

Словник-довідник містить інформаційні матеріали з археологічної спадщини Черкаського краю та тлумачення пов’язаних з нею термінів, понять та явищ, що викладені у 1938 статтях. Статті охоплюють найвідоміші археологічні пам’ятки Черкащини від палеоліту до ранньомодерного часу, відомості про археологічні культури, інформація про унікальні знахідки, археологічні експозиції музеїв та заповідників та інші матеріали. Майже кожна стаття проілюстрована.

В словнику-довіднику вміщено багато матеріалів, що стосуються археології Чигиринщини: статті про дослідників археологічної спадщини Чигиринщини, археологічні культури, виявлені на Чигиринщині, археологічні пам’ятки нашого краю та інша цікава і корисна інформація.

Колектив НІКЗ «Чигирин» висловлює щиру подяку Тетяні Миколаївні Нераденко за подаровані книги, які поповнили фонд бібліотеки і будуть корисні всім, хто цікавиться археологією і давньою історією Черкащини і, зокрема, Чигиринщини.

 

 

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!