Ви тут: Головна
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

НІКЗ "Чигирин" – учасник Міжнародного фестивалю традиційних культур "ЕтноСвіт"

e-mail Друк

15-17 травня в Києві відбувся Міжнародний фестиваль традиційних культур "ЕтноСвіт", ініційований Національним культурно-мистецьким та музейним комплексом "Музейний Арсенал" спільно з Національним центром народної культури "Музей Івана Гончара".

Національний історико-культурний заповідник "Чигирин" взяв участь у ярмарку народних ремесел, де показав творчий доробок всеукраїнських симпозіумів, які проводилися спільно з Національною спілкою майстрів народного мистецтва України в 2003-2012 роках та колекцію головківської фляндрівки Євгена Поступайла. Рівень майстерності нашого гончаря було визнано неперевершеним і фахівцями, і відвідувачами фестивалю. На даний час Заслужений майстер народної творчості України Євген Поступайло виконує громадянський обов’язок в лавах Збройних Сил України.

Миски, розписані в традиції головківського гончарного осередку, були не просто поза всякою конкуренцією, вони стали справжнім відкриттям фестивалю, підтвердивши давню тезу, що все нове – то добре забуте старе.

В.Лазоренко, заступник генерального директора

 

 
Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!