Ви тут: Головна
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Барви рідної землі

e-mail Друк

20 травня 2015 року в музеї Богдана Хмельницького НІКЗ «Чигирин» відкрилася виставка «Барви рідної землі» учнів класу образотворчого мистецтва Чигиринської дитячої музичної школи.

Відділ образотворчого мистецтва при музичній школі працює вже 20 років. Діти мають можливість професійно навчатися майстерності володіння олівцем і пензлем, долучатися до джерел народного мистецтва. Розкривати і розвивати свої творчі здібності допомагає учням викладач Пелешко Лідія Михайлівна, яка працює в школі з дня заснування художнього відділу.

Учні класу образотворчого мистецтва є постійними учасниками культурно-мистецьких заходів нашого міста та області. Їхні роботи щороку експонуються в Черкаському художньому музеї на виставці, присвяченій Дню народження Т.Г.Шевченка. Роботи учнів з Чигиринщини завжди високо оцінюються журі виставки, що підтверджується багатьма дипломами та грамотами.

Представлені на виставці роботи виконані в різних техніках, мають різну тематику, але всі їх об’єднує любов до рідної землі, життєстверджуюче сприйняття світу.


Бузько Софія, Капуста Марія, Зима Едуард, Лебеденко Вікторія, Капуста Яна, Діденко Анастасія, Нечипоренко Єлизавета, Демиденко Софія, Юрковський Іван, Іванченко Богдан, Варуша Лілія, Кривошея Маргарита – запам’ятайте прізвища цих юних художників. Можливо, ви ще не раз почуєте їх в майбутньому.

Виставка працюватиме протягом місяця.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Олена Трощинська,

молодший науковий співробітник

 

 
Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!